// شنبه, ۲۴ فروردین ۹۸ ساعت ۱۴:۳۱

بنابر اطلاعات به دست آمده در کدهای بازی، با نزدیک شدن زمان انتشار فیلم جدید Avengers، شخصیت منفی تانوس به بازی Fortnite بازمیگردد.

اگر یادتان باشد سال گذشته همین زمان شخصیت منفی فیلم Avengers: Infinity War، تانوس، راه خود را به بازی فورتنایت باز کرد و بازیکنان توانستند برای مدت محدودی کنترل این شخصیت را به دست بگیرند. هم‌اکنون به نظر می‌رسد که با نزدیک شدن زمان انتشار فیلم Avengers: Endgame، این شخصیت دوباره در دسترس بازیکنان بازی بتل رویال Fortnite قرار خواهد گرفت.

باتوجه‌به اطلاعات به دست آمده در کدهای فورتنایت، نام تانوس دوباره به چشم می‌خورد که به این معنا است که او برای مدت محدودی به بازی بازخواهد گشت. یک رشته از کدها نشان می‌دهند که تانوس یک قاتل خواهد بود که به این معنا است که بازیکنان حتما می‌توانند دوباره کنترل او را به دست بگیرند. اما برای اطمینان از صحت این خبر فقط می‌توانیم مانند سال گذشته صبر کنیم.

از آنجایی که به زمان انتشار فیلم جدید اونجرز نزدیک می‌شویم و باتوجه‌به اینکه کمپانی Epic games کاراکتر بسیار محبوب Thanos را طراحی کرده و آماده دارد، بازگرداندن این شخصیت به بازی چیز دور از انتظاری نیست.

با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Avengers: Endgame در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه، به‌طور حتم اخبار بیشتری راجع به حضور این شخصیت منتشر خواهد شد. بازی Fortnite از حدود دو سال پیش در دسترس قرار گرفته است و هم‌اکنون روی اکثر پلتفرم‌ها از جمله پی سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و اندروید قابل تجربه است.

منبع dualshockers
کاراکتر باقی مانده