// جمعه, ۲۳ فروردین ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

در این قسمت از معرفی بازی موبایل، ما قصد داریم تا شما را با یک بازی موبایل ماشین‌سواری جذاب و ساده آشنا کنیم. با معرفی این بازی زیبا همراه زومجی باشید.

آیا تا به امروز شده که به یک راننده تاکسی تبدیل شوید؟ امروزه کمتر کسی است که از اپلیکیشن اسنپ و اوبر یا چنین نرم‌افزارهایی استفاده نکرده باشد. حال در این مقاله، ما قصد معرفی یک بازی موبایل را داریم که شباهت بسیار زیادی به اپلیکیشن‌های مذکور دارد. شما در بازی موبایل Pick Me Up می‌توانید مشتریان مختلف را سوار و در مقصدهای مختلفشان پیاده کنید و از این طریق پول به دست بیاورید. شما بعد از گذراندن هر مأموریت یا همان سفربه مرحله‌های بعد صعود می‌کنید. در این بازی شما می‌توانید دنیا را بچرخید و بناهای تاریخی مختلف را کشف کنید. این بازی توسط استودیو بازی‌سازی Tastypill ساخته شده است. این بازی Pick Me Up کاملا رایگان است و حجمی بالغ بر ۳۷۵ مگابایت دارد.

بازی موبایل Pick Me Up
بازی موبایل Pick Me Up
بازی موبایل Pick Me Up
این بازی هیچ موسیقی خاصی ندارد و تنها صدای ماشین‌ها و گاها بوق آن‌ها در مسیر رانندگی به گوش می‌رسد

بازی Pick Me Up به‌صورت افقی روی صفحه موبایل شما اجرا می‌شود و شما با یک دست و تنها با به کار بردن یک انگشت می‌توانید این بازی را تجربه کنید. به محض ورود به این بازی اندروید و iOS، شما با یک محیط بسیار ساده روبه‌رو می‌شوید. در طی روند بازی، ماشین شما یک سرعت یکسان و نسبتا آرامی دارد و اگر قصد دارید که سرعت آن را بالا ببرید و مسافر خود را هرچه سریع‌تر به مقصد برسانید، می‌توانید با فشردن و نگه داشتن انگشت خود، این کار را انجام دهید. بعد از رساندن هر مسافر، مسافر بعدی به شما پیام می‌دهد که در چه نقطه‌ای باید او را سوار کنید. در بازی اندروید Pick Me Up شما علاوه‌بر ماشین‌های معمولی، شاهد ماشین پلیس هم خواهید بود. در دنیای این بازی مسیرهایی وجود دارند که علاوه‌بر ماشین شما، خودروهای دیگر هم هستند و شما باید از تصادف با آن‌ها دوری کنید؛ در غیر این صورت مجبور به انجام دوباره بازی خواهید بود.

یکی از موارد خوبی که در بازی آیفون Pick Me Up وجود دارد، این است که اگر شما پس از طی کردن یک مسیر طولانی ناگهان تصادف کردید، می‌توانید با تماشای یک تبلیغ، بازی خود را از نقطه یاد شده آغاز کنید (در صورتی که به اینترنت وصل باشید). البته ممکن است که این امکان فقط یک بار در طی هر بار بازی وجود داشته باشد، به همین دلیل دقت کنید که از آن در مواقع خیلی خوب استفاده کنید. همان‌طور که بالاتر هم عنوان شد، شما بعد از رساندن هر مسافری، پولی کسب می‌کنید که با استفاده از این پول می‌توانید ماشین خود را تغییر و ارتقاء بدهید. یکی از نقاط ضعفی که در این برنامه وجود دارد و حائز اهمیت است، تبلیغات نسبتا زیاد آن است. البته برخی اوقات این تبلیغات سودهایی هم دارد و باعث می‌شود که پول به دست آمده در هر مرحله، ۲ برابر شود.

بازی موبایل Pick Me Up
بازی موبایل Pick Me Up
بازی موبایل Pick Me Up

بازی موبایل Pick Me Up در حال حاضر در اختیار کاربران سیستم‌عامل IOS و اندروید قرار دارد. شما می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان این بازی را از اپ استور یا گوگل پلی خود دانلود کنید. درست همانند دیگر بازی‌های رایگان موبایل، این بازی هم از پرداخت درون برنامه‌ای برخوردار است. شما با استفاده از امکان پرداخت درون برنامه‌ای و پرداخت هزینه‌ای، می‌توانید به امکانات جذاب جدید دست پیدا کنید. شما در این بازی می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای، تمام تبلیغات را از بین ببرید یا طرح ویژه (VIP) آن را خریداری کنید و از مزایای به‌خصوص آن مانند دریافت ۳ ماشین بسیار جذاب، استفاده کنید. ضمنا فراموش نکنید که هر از گاهی به بهترین بازی های اندروید معرفی شده در زومجی نگاهی بیندازید.

دانلود بازی Pick Me Up
منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده