// جمعه, ۱۵ آذر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

در اولین تصویر منتشرشده از فیلم Next Goal Wins (هدف بعدی پیروزی است) تایکا وایتیتی، شاهد حضور مایکل فاسبندر هستیم.

مراحل ساخت فیلم Next Goal Wins (هدف بعدی پیروزی است) تایکا وایتیتی به‌ خوبی پیش می‌رود و حال در خبری جدید از این فیلم، شاهد انتشار اولین تصویر از پروژه بعدی این کارگردان هستیم که مایکل فاسبندر در آن حضور دارد. فیلم Next Goal Wins براساس مستندی با همین عنوان که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، در دست ساخت است. این مستند داستان یک مربی هلندی به نام توماس رانگن را دنبال می‌کند که قصد دارد یک کار تقریباً غیرممکن را انجام دهد. پس از شکست ۳۱-۰ از استرالیا در سال ۲۰۰۱، او در تلاش است تا اعضای یک تیم فوتبال را که اهل ساموآی آمریکا هستند، از یک مشت بازنده چند ساله، تبدیل به برنده کند؛ مایکل فاسبندر نقش توماس رانگن را در این فیلم بر عهده دارد.

تصویر منتشرشده از فیلم Next Goal Wins را در پایین مشاهده می‌کنید:

Next Goal Wins

مایکل فاسبندر در این فیلم با بازیگرانی چون الیزابت ماس، کایمانا، اسکار کایتلی، دیوید فین، ریچل هاوس، اولی لاتوکفو، بیولا کوالی، سمو فیلیپو و لهی فالپاپالانگی همبازی است و همچنین چندی پیش اعلام شد ریس داربی و آنگس سمپسون به فهرست بازیگران فیلم Next Goal Wins اضافه شده‌اند که ریس داربی سابقه همکاری با وایتیتی را در فیلم What We Do In The Shadows (آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم) دارد و این دومین همکاری آنان خواهد بود.   

چندی پیش تایکا وایتیتی، کارگردان نیوزلندی فیلم‌هایی چون فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)، فیلم What We Do In The Shadows و فیلم Hunt for the Wilderpeople (شکار برای مردم وحشی)، در سخنانی چنین گفت که پس از ساخت قسمت چهارم مجموعه «ثور» که این فیلم قرار است Thor: Love and Thunder (ثور: لاو و تاندر) نام داشته باشد، کار روی لایو اکشن Akira (آکیرا) را آغاز خواهد کرد. فیلم Akira برای اکران در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده بود و حتی وایتیتی گرفتن تست بازیگری از بازیگران در سراسر جهان را آغاز کرده بود تا بازیگر مناسب را پیدا کند، اما تداخل دو پروژه باعث شده که مراحل ساخت یکی از آن‌ها متوقف شود و اکران این فیلم نیز قطعاً با تأخیر همراه است. فیلم Thor: Love and Thunder برای اکران در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت جدید فیلم Thor قرار است از ماه اوت ۲۰۲۰ (مرداد یا شهریور ماه ۱۳۹۹) آغاز شود.

آخرین فیلمی که از تایکا وایتیتی روی پردهٔ سینما اکران شده، فیلم JoJo Rabbit (خرگوش جوجو) است که داستان یک پسر بچه به‌ نام جوجو را روایت می‌کند که مایل است بخشی از جوانان وفادار به هیتلر باشد و در تصوراتش دوست خیالی آدولف هیتلر هم است. او یک دختر یهودی در اتاق زیر شیروانی‌اش پیدا می‌کند و به‌ دنبال پیدا کردن راهی برای خلاصی از این دختر است. علاوه بر وایتیتی، اسکارلت جوهانسون، سم راکول، رومان گریفین دیویس، تومانسین مک‌کنزی، ربل ویلسون، آلفی آلن و استیون مرچنت، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم JoJo Rabbit حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند؛ این فیلم با استقبال نسبی منتقدان همراه شد و تا این لحظه با بودجهٔ ساخت ۱۴ میلیون دلاری، فروشی ۲۴ میلیون دلاری در گیشه داشته است.

منبع Collider

کاراکتر باقی مانده