// پنجشنبه, ۱۴ آذر ۹۸ ساعت ۲۳:۵۸

بابک کایدان، نویسنده سریال مانکن اخیرا در مصاحبه‌‌ای درباره این سریالِ شبکه نمایش خانگی صحبت کرده است.

سریال «مانکن» ساخته حسین سهیلی زاده است که با نویسندگی بابک کایدان ساخته شده است. پخش این سریال ایرانی مدتی پیش در شبکه نمایش خانگی آغاز شده است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، بابک کایدان با حضور در برنامه رادیویی «صحنه» در باب سریال «مانکن» صحبت کرده است. وی از مقایسه این سریال با محصولات تلویزیون ترکیه صحبت کرده و در بخشی از صحبت‌های خود از شخصیت محمدرضا فروتن سخن گفته است. بابک کایدان درباره مقایسه تعقیب و گریزهای سریال «مانکن» با سریال‌های ترکیه‌ای به قرار زیر صحبت کرده است:

ما اگر بتوانیم مثل آنها سریال بسازیم و تبدیل بشویم به یک قطب چرخه سرمایه که خیلی هم برد کردیم و باید خوشحال باشیم؛ بنابراین این ایراد نیست و اگر ما یادمان برود آنها در اصل جذب مخاطب قوی هستند و نقاط قوت دارند که داریم خودمان را گول می‌زنیم.

وی در باب گستره‌ی مخاطبان سریال «مانکن» گفت:

ایرانیان خارج از کشور سریال «مانکن» را دنبال می‌کنند و حتی جالب است بگویم که ما مخاطبان غیرایرانی هم داریم و حتی شنیدم که دارد مذاکراتی صورت می‌گیرد که سریال مانکن در ترکیه هم پخش بشود و آنها دارند استقبال می‌کنند.

سریال مانکن

بابک کایدان در بخشی از صحبت‌های خود از محتوای سریال «مانکن» سخن گفته است:

در حوزه محتوا هم فکر نمی‌کنم سریال «مانکن» یا سریال‌های دیگر شبکه نمایش خانگی از عرف و خط و خطوط جدا شده باشد. سریال ما پیام غیراخلاقی ندارد؛ چراکه اگر داشت مطمئن باشید قبل از ارشاد مردم واکنش نشان می‌دادند اما خب به هر حال نزدیک شدن به خط قرمزها لازمه سریال‌سازی است.

بابک کایدان همچنین درباره شخصیت‌پردازی محمدرضا فروتن در سریال «مانکن» صحبت کرده است:

آنچه که خودم ایده‌آلم بود این بود که اخگر فساد بیشتری در شخصیتش داشته باشد و یک سمت و عنوان بالایی داشته باشد اما از من خواسته شد او را مامورنما و قاضی‌نما جا بزنم اما من دوست داشتم او را قاضی فاسد اخراج شده تصویر کنم که مخالفت شد.

سریال «مانکن» با بازی بازیگرانی مانند محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کیقبادی، بهزاد محسنی، گلبرگ طهران زاد، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان جلوی دوربین رفته است. آیا شما کاربران زومجی تاکون موفق به تماشای سریال «مانکن» شده‌اید؟ نظر شما درباره این سریال چیست؟

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده