// چهار شنبه, ۱۳ آذر ۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

سریال پربازیگر و جذاب دل، به‌عنوان جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی از امروز چهارشنبه ۱۳ آذر مهمان خانه‌های علاقمندان به سینما و نمایش خانگی می‌شود.

به گزارش وبسایت کول دانلود «دل»، سریالی عاشقانه و رمانتیک به قلم بابک و میثم کایدان، تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی است که از اواسط بهار تا پاییز ۹۸ مراحل ساخت را پشت سر گذاشته و هم‌اکنون آماده توزیع است.

در خلاصه داستان سریال دل می خوانیم که: رستا (ساره بیات) و آرش (حامد بهداد) که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، پس از فراز و نشیب فراوان به روز عروسی خود می رسند اما با پیدا شدن رقیبی قدیمی در شب عروسی…

از نکات جالب توجه این سریال حضور سه خواننده مطرح و تراز اولی ایرانی است؛ شهاب مظفری، رضا بهرام و محمدعلیزاده سه خواننده ای هستند که در این پروژه شرکت کرده اند. همکاری این خوانندگان بسیار مورد توجه قرار گرفته و تا جایی که از گفته ها بر می آید، قطعات عاشقانه و بسیار جذابی را برای این سریال آماده کرده اند.

در سریال دل بازیگرانی همچو بهرام افشاری، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، حامد بهداد، ساره بیات، کوروش تهامی، سعید راد، لیلا زارع، علی سخنگو، مهراوه شریفی‌نیا، تینو صالحی، مهدی کوشکی، نسرین مقانلو و یکتا ناصر به نقش آفرینی پرداخته‌اند.

شما می‌توانید در انتهای این پست این سریال جذاب و تماشایی را به‌صورت قانونی از وبسایت کول دانلود، دریافت کنید. لازم به ذکر است که این سایت با پوشش خبری و ارایه قانونی و مجاز آثار شبکه نمایش خانگی آرشیو بسیار قوی در این زمینه برای شما علاقمندان مهیا کرده است و پس ورود به این سایت می‌توانید به سیل انبوهی از آثار معروف و دست اول ایرانی دسترسی داشته باشید.

دریافت قانونی سریال دل: دانلود سریال دل

همچنین سریال های دیگر در دست پخش:

دانلود سریال مانکن

دانلود سریال کرگدن

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده