// چهار شنبه, ۱۳ آذر ۹۸ ساعت ۱۹:۰۲

به‌تازگی اپل در جریان یک رویداد بهترین برنامه و بازی‌های اپ استور در سال 2019 را منتشر کرده که Sky: Children of the Light به‌عنوان بهترین بازی آیفون شناخته شده است.

شرکت اپل، هر سال با نزدیک شدن به انتهای سال رویدادی برگزار می‌کند که در جریان آن بهترین بازی و برنامه‌های فروشگاه اپ استور را انتخاب می‌کند. طبق جدیدترین اخبار بازی موبایل، چندی پیش رویداد مربوط‌به بهترین بازی و برنامه سال ۲۰۱۹ هم برگزار شد و اپل بهترین‌های سال جاری را انتخاب کرد. 

در بخش برنامه‌های موبایل، برنامه Spectre Camera توانست به‌عنوان بهترین برنامه شناخته شود. البته اپل برای سایر پلتفرم‌های خود نظیر آیپد و تلویزیون اپل هم بهترین برنامه‌ها را انتخاب کرد. بااین‌حال، در بخش بازی هم جدا از آیفون، بهترین بازی‌ها ۲۰۱۹ روی سایر پلتفرم‌های اپل هم معرفی شدند. در این رویداد که در نیویورک هم برگزار شده بود، مشخص شده است که Sky: Children of Light به‌عنوان بهترین بازی آیفون در سال ۲۰۱۹ شناخته شده است.

Sky: Children of Light

این در حالی است که Hyper Light Drifter به‌عنوان بهترین بازی آیپد و GRIS هم به‌عنوان بهترین بازی مک انتخاب شده است. امروزه اکثر بازی‌های موبایل به‌صورت رایگان و در قالب یک لایو سرویس در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرند. Sky: Children of Light نشان داد که می‌توان یک بازی رایگان بود، اما تجربه‌ای خارق‌العاده را در اختیار کاربران قرار داد. در انتها به این مورد اشاره کنم که بازی Wonder Boy: The Dragon's Trap هم به‌عنوان بهترین بازی تلویزیون اپل شناخته شده است.

البته شرکت اپل جدا از پلتفرم‌های ذکر شده، بازی سال سرویس اپل آرکید را هم انتخاب کرد. در جریان این معرفی، بازی Sayonara Wild Hearts به‌عنوان بازی سال سرویس اپل آرکید شناخته شده. نظر شما کاربران زومجی در مورد انتخاب‌های اپل چیست؟

منبع Techcrunch

کاراکتر باقی مانده