// سه شنبه, ۳ دی ۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

تاریخ اکران فیلم Bloodshot (بلاد شات)، محصول شرکت سونی پیکچرز که وین دیزل نقش اصلی را در آن ایفا می‌کند، با تأخیر رو‌به‌رو شد.

طبق گزارش سایت خبری Bloody Disgusting، تاریخ اکران فیلم Bloodshot (بلادشات) شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) که وین دیزل نقش اصلی را در آن ایفا می‌کند و قرار بود اوایل سال جاری میلادی روی پرده برود، با تأخیر تقریباً سه‌هفته‌ای رو‌به‌رو شد و طرفداران باید تا اواخر اسفند ماه برای تماشای اولین فیلم دنیای سینمایی مشترک Valiant صبر کنند. شرکت سونی پیکچرز از سال‌ها پیش قصد خلق دنیایی مشترک براساس ۲۰۰۰ شخصیت ابرقهرمان کتاب‌های کامیک Valiant را داشت. اولین مرتبه در سال ۲۰۱۶ بود که به‌صورت رسمی اعلام شد که قرار است دنیایی سینمایی جدیدی را شاهد باشیم و اولین فیلمی که در ابتدا قرار بود ساخته شود، فیلم Harbinger (هاربینگر) بود. گفتنی است شخصیت بلادشات قرار بود در همان اقتباس سینمایی Harbinger معرفی شود و سپس فیلمی جداگانه از این شخصیت ساخته شود.

Bloodshot

طبق اعلان این سایت، فیلم «بلاد شات» به‌کارگردانی دیو ویلسون که قرار بود در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ (۲ اسفند ماه ۱۳۹۸) اکران شود، حال با تأخیری تقریباً سه‌هفته‌ای، در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۸) روی پردهٔ نقره‌ای سینما خواهد رفت.

شخصیت بلادشات در سال ۱۹۹۲ توسط کوین ون هوک، دان پرلین و باب لیتون خلق شد. بلادشات سرباز پیشین ارتش است که بازآفرینی شده است و ازطریق مکانیزم نانو واردشده به‌دستگاه گردش خونی وی، به‌شخصیتی بسیار قدرتمند تبدیل شده است. بلادشات قدرتی ابرانسانی دارد و توانایی برقراری ارتباط با ماشین‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی را ازطریق قدرت ذهنی خود دارا است. بعد از چندین مرتبه شستشوی مغزی، بلادشات دیگر توانایی یادآوری خاطرات خود را نداشته و دراین‌میان به‌دنبال شخصیت حقیقی و گذشته خود نیز می‌گردد.

تقریباً دو ماه پیش بود که شرکت سونی پیکچرز، اولین تریلر فیلم «بلادشات» را منتشر کرد و به‌احتمال فراوان این فیلم با درجهٔ سنی بزرگسال (R) اکران خواهد شد. وین دیزل در نقش آنجلو مورتالی، توبی کبل در نقش اکس (Axe)، ایزا گونزالس، مایکل شین، سم هیوین، تلولا رایلی و الکس هرناندز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bloodshot حضور دارند و به‌ایفای نقش خواهند پرداخت. نیل مورتیز، تهیه‌کنندهٔ مجموعهٔ Fast and the Furious، تهیه‌کنندگی فیلم جدید شرکت سونی پیکچرز را بر عهده خواهد داشت. اریک هیزرر، فیلمنامه‌نویس آثاری همچون A Nightmare on Elm Street (کابوس در خیابان الم)، The Thing (موجود)، Hours (ساعت‌ها)، Lights Out (چراغ‌های خاموش) و Arrival (ورود)، وظیفهٔ نگارش فیلمنامهٔ فیلم Bloodshot را بر عهده دارد.

در خلاصه داستان رسمی فیلم «بلادشات» چنین آمده است:

پس از قتل ری گریسون و همسرش، ری که یک تفنگدار دریایی بود، توسط گروهی از دانشمندان به‌صورت مخفیانه احیا می‌شود. با پیشرفت فناوری نانو، او به یک ماشین کشتار بیوتکنولوژی فوق بشری تبدیل می‌شود که اکنون دیگر بلادشات نام دارد. همان‌طور که ری در حال تمرین با سوپر سربازان است، او نمی‌تواند چیزی از زندگی گذشته خود به‌یاد آورد، اما زمانی‌که خاطرات او به‌هم می‌ریزد، وی مردی را که او و همسرش را کشته بود به‌خاطر می‌آورد و برای گرفتن انتقام از تأسیساتی که در آن حضور دارد، خارج و متوجه می‌شود که این اتفاق بسیار متفاوت‌تر و فراتر از یک توطئه است که پیش از این به‌یاد آورده بود.

منبع Comicbook

کاراکتر باقی مانده