// جمعه, ۲۲ آذر ۹۸ ساعت ۰۷:۲۴

استودیوی Devolver با انتشار تریلری از اولین بازی استودیوی جدید Wolfeye با نام Weird West در رویداد The Game Awards رونمایی کرد.

در جریان جدیدترین اخبار بازی، اولین بازی استودیوی جدید و تازه‌ تاسیس Wolfeye رسما رونمایی شده است. همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، شرکت Devolver با انتشار تریلری در جریان رویداد The Game Awards 2019 از بازی Weird West رسما رونمایی کرد که اولین بازی استودیوی Wolfeye است. رافائل کولانتونیو، مؤسس آرکین (Arkane Studios) که کارگردانی بازی Dishonored را هم برعهده داشت، این استودیو را تاسیس کرده که در اولین تریلر بازی Weird West شاهد تریلری از داستان و گیم پلی بازی هستیم که در واقع یک بازی اکشن نقش آفرینی در نسخه فانتزی دنیای غرب وحشی است و با دنیای آن و محیط بازی آشنا شدیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی Weird West یک نسخه دارک فانتزی از غرب وحشی است که قانون‌گذاران و هفت‌تیرکشان باید با موجودات جادویی مواجه شوند. این ماجراجویی با گروهی از قهرمانان در یک سرزمین بی‌رحم آغاز خواهد شد که بازیکن با تصمیمات خود مسیر افسانه و داستان خود را مشخص خواهند کرد. هر ماجراجویی منحصربه‌فرد و متناسب با اقدامات بازیکن خواهد بود و مجموعه‌ای از داستان و اتفاقات در بازی وجود دارد که مسیر آن با انتخاب بازیکن ممکن است تغییر کند و هر شخص وظیفه دارد تا مسیر و افسانه خود را خلق کند. در حال حاضر بازی Weird West برای کامپیوتر تایید شده است.

منبع Gematsu
کاراکتر باقی مانده