// چهار شنبه, ۲۰ آذر ۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

مسابقات لیگ ۹۸ بازی زولا پس از برگزاری دو دوره‌ی موفق و جذاب، کم‌کم آماده‌ی سومین دوره‌ی خود می‌شود و از حالا می‌توانید با ثبت‌نام در این دوره‌، شانس خود را برای تصاحب جوایز میلیونی و همین‌طور شرکت در مسابقات جهانی امتحان کنید.

بازی شوتر آنلاین رایگان زولا که توسط شرکت سورنا گیمز در ایران منتشر شده است، به‌عنوان تنها بازی پلتفرم PC در کشور شناخته می‌شود که مسابقات رسمی و لیگ منسجم و منظمی در اختیار دارد. تیم‌های مختلفی از سراسر ایران در دوره‌های مختلف لیگ زولا حضور پیدا می‌کنند تا شانس خود را برای دستیابی به جوایز میلیونی و درنهایت، راه‌یابی به مسابقات جهانی امتحان کنند.

سورنا گیمز زولا

مسابقات لیگ ۹۸ زولا در چهار دوره انجام می‌شود که تا به امروز، دو دوره از آن‌ها برگزار شده و با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شده است. هدف از برگزاری این مسابقات در چهار دوره، پایه‌گذاری و ایجاد رقابت‌های «سوپر لیگ» در آینده‌ای نزدیک است. در هر دوره ۲ تیم اول و دوم به مسابقه جایزه‌ بزرگ زولا (فینال ۸ تیم) راه پیدا می‌کنند تا در قالب «سوپر لیگ» با یکدیگر به رقابت بپردازند.

دور دوم لیگ ۹۸ بازی زولا، نقطه عطف رقابت‌های امسال به حساب می‌آید. این دور از مسابقات به واسطه‌ی برگزاری در گیم‌سنتر اختصاصی سورنا گیمز، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار شد و رقابت‌های امسال را وارد مرحله‌ی جدیدی کرد.

لازم به ذکر است که در دو دوره‌ی اول لیگ ۹۸ زولا، تیم‌های Immortal Warriors ،Oxin Game ،Death Row ،Brutal Impact و Precious-VAC جمعا مبلغ ۴۰ میلیون تومان را به خانه بردند.

حال، ثبت‌نام دور سوم رقابت‌های لیگ ۹۸ بازی زولا آغاز شده و شما می‌توانید خود را برای رسیدن به مرحله‌ی فینال و دستیابی به میلیون‌ها تومان جایزه‌ی نقدی، محک بزنید. جوایز تیم‌های برتر این دوره به شرح زیر است:

  • تیم اول: ۱۰ میلیون تومان
  • تیم دوم: ۶ میلیون تومان
  • تیم سوم: ۴ میلیون تومان

سورنا گیمز زولا

توجه داشته باشید که تنها ۱۲۸ تیمی که زودتر ثبت‌نام کرده باشند، جواز شرکت در دور سوم مسابقات را خواهند داشت و تنها تا ۲۲ آذر برای ثبت‌نام فرصت دارید.

لینک فرم ثبت‌نام و قوانین لیگ ۹۸ از اینجا قابل دسترس است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و جزئیات مسابقات به بلاگ وب ‌سایت زولا یا صفحه اختصاصی مسابقات زولا در اینستاگرام مراجه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده