// سه شنبه, ۱۹ آذر ۹۸ ساعت ۲۱:۲۹

Total Tank Simulator یک بازی جالب و نوعی شبیه ساز جنگ جهانی دوم است که توسط 505Games و برای پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد.

505Games مجموعه‌ بازی‌های بسیار متنوعی دارد. در حالی که این شرکت بازی‌های سنگینی مانند Control و نسخه پی سی Death Stranding را در کاتالوگ خود دارد، بازی‌های مسقل و کوچکی مانند Laser League و Last Day of June نیز در میان آثار آن به چشم می‌خورد. 505Games امروز بازی جدیدی را به این دسته اضافه کرده و Total Tank Simulator نام جدیدترین اثر این شرکت است که توسط استودیوی Noobz from Poland توسعه پیدا کرده است. شما می‌توانید در ادامه تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

Total Tank Simulator یک بازی شبیه ساز مبارزات جنگ جهانی دوم است که با سبک فیزیک-محور و گرافیک منحصربه‌فرد خود تفاوت زیادی با بازی‌های واقع گرایانه‌ای مانند Battlefield V دارد. این بازی که قرار است در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ عرضه شود، به طور اختصاصی برای پی سی توسعه داده شده است. مشخصاً این بازی بسیار سبک‌تر از بازی‌های شبیه‌ساز و واقع‌گرایانه‌ای مانند Call of Duty یا Battlefield است اما Total Tank Simulator توجه ویژه‌ی خود را روی گیم پلی و تنوع ابزار و لوازم بازیکنان متمرکز کرده است. تریلر معرفی این بازی نشان می‌دهد که در Total Tank با تانک‌ها، پیاده نظام و هواپیماها سروکار داریم و انیمیشن و گرافیک خاص این بازی، وعده‌ی تجربه منحصربه‌فردی را از اولین پروژه اختصاصی استودیوی Noobz from Poland می‌دهد.

تاکنون سه حالت مختلف بازی برای Total Tank Simulator تأیید شده است. حالت سندباکس امکان طراحی همه چیز را به بازیکنان خلاق این بازی می‌دهد و در واقع جنبه‌ی شبیه‌سازی این بازی را بر عهده دارد. علاوه بر این، حالت دیگری به نام Shadow Mode نیز در بازی تعبیه شده که بازیکنان با تلاش برای زنده ماندن تا جایی که امکان دارد، می‌توانند مهارت‌های خود را به چالش بکشند. حالت سوم نیز همان حالت Campaign یا بخش داستانی بازی است.

در هر یک از حالت‌های بازی Total Tank شش گروه مختلف و ۵۰ نقشه و صدها واحد و تجهیزات متنوع در دسترس است. این بازی شبیه هیچ یک از تجربیات قبلی 505 گیمز نیست و می‌تواند آغازگر مسیر جدیدی در مجموعه‌ی بازی‌های این شرکت باشد.

اگر این بازی در لیست مورد علاقه ۱۵۰ هزار نفر از کاربران استیم قرار بگیرد، 505Games یک تخفیف ۲۵ درصدی را برای هفته‌ی اول انتشار این بازی در نظر خواهد گرفت و استودیوی Noobz from Poland واحد افسران، سلاح‌های مخفی و تاکتیک‌های ویژه‌ای را برای هر یک از بخش‌های بازی منتشر خواهد کرد. در حال حاضر این بازی فقط برای پی سی تایید شده است. شما می‌توانید در اسکرین شات‌های زیر، قسمت‌های مختلف این بازی را مشاهده کنید.

 

منبع dualshockers

کاراکتر باقی مانده