// دوشنبه, ۲۰ آبان ۹۸ ساعت ۲۲:۰۱

در هفته‌ای که شاهد انتشار بازی Death Stranding هم بودیم، Call of Duty: Modern Warfare سومین صدرنشینی متوالی خود در جدول فروش هفتگی انگلستان را تجربه کرد.

به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان منتشر شده است که بر اساس آن، این هفته هم درست مثل هفته گذشته، شاهد قرار گرفتن بازی Call of Duty: Modern Warfare در صدر جدول هستیم. نسخه جدید کالاف دیوتی هفته گذشته در برابر انتشار Luigi's Mansion 3 مقاومت و رتبه نخستش را حفظ کرد و این هفته هم این کار را در برابر Death Stranding تکرار کرده است؛ بازی انحصاری پلی‌استیشن 4 (که تابستان برای پی‌سی هم منتشر می‌شود) که این هفته منتشر شده و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

در رتبه سوم جدول این هفته شاهد بازی فیفا 20 هستیم که جایگاه هفته گذشته خودش را حفظ کرده است و Luigi's Mansion 3 هم با سقوطی دو پله‌ای، در رتبه چهارم دیده می‌شود. رتبه پنجم در اختیار یک بازی جدید دیگر یعنی Need for Speed: Heat، نسخه جدید سری نید فور اسپید است و در رتبه ششم هم بازی Mario Kart 8 Deluxe قرار گرفته که این محصول نینتندو هم در پی تغییر و تحولات این هفته جدول، دو پله سقوط داشته است. در رتبه هفتم باندل فورتنایت یعنی Fortnite - Darkfire Bundle دیده می‌شود و رتبه هشتم هم متعلق به بازی جدید دیگری یعنی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 است که ناشر این بازی هم نینتندو است.

Death Stranding

در نهایت رتبه نهم جدول این هفته در اختیار بازی Minecraft است که با صعودی چهار پله‌ای، وارد جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته شده است و در رتبه دهم هم بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville با دو پله سقوط قرار گرفته است. تغییرات جدول در هفته‌ای که گذشت باعث خروج برخی بازی‌ها از بین ۱۰ بازی پرفروش هم شده که از جمله آن‌ها می‌توان به The Outer Worlds ،Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ،Ring Fit Adventure ،GTA V و Medievil اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۱۸ آبان را مشاهده کنید:

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۱ Call of Duty: Modern Warfare سومین صدرنشینی متوالی
۲ - Death Stranding هفته اول انتشار
۳ ۳ FIFA 20 تکرار رتبه هفته گذشته
۴ ۲ Luigi's Mansion 3 -
۵ - Need for Speed: Heat هفته اول انتشار
۶ ۴ Mario Kart 8 Deluxe -
۷ - Fortnite - Darkfire Bundle هفته اول انتشار
۸ - Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 هفته اول انتشار
۹ ۱۳ Minecraft بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش با چهار پله صعود
۱۰ ۸ Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville -

نظرات خود را در مورد جدول فروش این هفته با زومجی به اشتراک بگذارید. 

منبع UKIE

کاراکتر باقی مانده