// شنبه, ۴ آبان ۹۸ ساعت ۲۱:۳۱

شبکه The CW، دستور ساخت قسمت آزمایشی پیش‌درآمد سریال The 100 را صادر کرد و احتمالاً درنهایت مجموعه‌ای چند فصلی از آن ساخته خواهد شد.

مرداد ماه امسال بود که شبکه The CW اعلام کرد سریال The 100 که بهار امسال برای فصل هفتم تمدید شده بود، قرار است در فصل هفتم به پایان برسد. حال در خبری جدید این شبکه دستور ساخت قسمت آزمایشی پیش‌درآمد سریال The 100 را صادر کرد و احتمالاً درنهایت مجموعه‌ای چند فصلی از آن ساخته خواهد شد. جیسون روتنبرگ، شورانر سریال The 100، این وظیفه را در مورد مجموعهٔ جدید بر عهده دارد و یکی از ناظرین پروژه نیز خواهد بود؛ سایت خبری هالیوود ریپورتر (THR) صحت این خبر را تأیید کرده است.

داستان پیش‌درآمد سریال The 100 به ۹۷ سال پیش از اتفاقات این مجموعه بازمی‌گردد، جایی که تازه دنیا به‌پایان رسیده است و آخرالزمانی که با بمب هسته‌ای ایجاد شده، تقریباً زمین را از انسان‌ها پاک کرده است. در این مجموعه داستان گروهی از بازماندگان روایت خواهد شد که این گروه رفته رفته باید یاد بگیرند چطور در این دنیا زنده بمانند و از پس خطرات مختلفی که در کمین آنان است، بربیایند و همچنین بازماندگان بایستی به فکر ساخت دنیای بهتر از میان خاکسترهای بجامانده از دنیای نابود‌شده باشند.

جیسون روتنبرگ نگارش فیلمنامه قسمت آزمایشی را بر عهده خواهد داشت و تهیه‌کنندگی این مجموعه را نیز انجام خواهد داد. لزلی مورگنستاین و جینا گیرولامو، تهیه‌کنندگان اجرایی پروژه خواهند بود. بخش تلویزیونی شرکت برادران وارنر (Warner Bros)، درکنار استودیو CBS TV، در ساخت این مجموعه همکاری خواهند داشت.

تا به امروز ۸۴ قسمت از سریال The 100 تولید شده که ۸۳ قسمت از آن از شبکه The CW روی آنتن رفته است و بدین ترتیب، قسمت صدم سریال The 100 قرار است آخرین قسمت این سریال باشد و سریال در قسمتی که به نام آن نیز اشاره دارد، به‌پایان خواهد رسید. الیزا تیلور، پیج تورکو، ماری اوجروپولوس، بابی مورلی، کریستوفر لارکین، هنری ایان کوسیک، لیندزی مورگان، ریچارد هارمون، شنون کوک و تاسیا تلیز، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل ششم سریال The 100 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال The 100 یکی از چند سریال شبکه The CW است که طی امسال و سال ۲۰۲۰ به‌پایان رسیده یا قرار است به‌پایان برسد. فصل پایانی سریال The 100 قرار است در ۱۶ قسمت تولید و در سال ۲۰۲۰ از شبکه CW پخش شود.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده