// چهار شنبه, ۱ آبان ۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

اوسونا، خواننده سبک پاپ، در قسمت جدید مجموعهٔ Fast and Furious (سریع و خشن)، به جرگه بازیگران حرفه‌ای خواهد پیوست.

اوسونا، خواننده پورتوریکویی که در چند سال اخیر طرفدار زیاد پیدا کرده است، در قسمت جدید مجموعهٔ Fast and Furious (سریع و خشن)، به جرگه بازیگران حرفه‌ای خواهد پیوست. البته این خواننده پیش‌تر در دو پروژه سینمایی حضور داشته است و فیلم جدید مجموعهٔ «سریع و خشن» را می‌توان سومین تجربهٔ وی در سینما دانست که گویا این موضوع ادامه خواهد داشت و وی قراردادی نیز با شرکت هالیوودی UTA برای پروژه‌های آتی بسته است. ویدئو‌های این خواننده در یوتیوب بسیار پربازدید است و چه انتخابی از وی بهتر برای کشاندن سنین پایین به سینما و پس از فرانسیس انگانو، مبارز سنگین وزن مسابقات UFC، وی دومین انتخاب پولساز برای فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشن ۹) است.

Ozuna

چندی پیش در خبری اعلام شد فرانسیس انگانو، مبارز کامرونی فرانسوی‌ سنگین وزن مسابقات UFC، نقش شخصیتی ویژه را در قسمت جدید مجموعهٔ «سریع و خشن» ایفا خواهد کرد؛ این فیلم اولین تجربهٔ کاری فرانسیس انگانو در حوزه سینما خواهد بود. فرانسیس انگانو از سال ۲۰۱۳ به‌صورت حرفه‌ای در مسابقات UFC حضور دارد و لقب وی «غارتگر/درنده» است؛ وی در مجموع ۱۷ مسابقهٔ رسمی انجام داده است که ۱۴ برد و ۳ شکست در کارنامهٔ وی ثبت شده و در حال حاضر نفر دوم رنکینگ جهانی مسابقات UFC در دستهٔ سنگین وزن است. وی در ۱۰ بازی حریفان خود را ناک‌اوت کرده است و در ۴ بازی نیز حریفان وی تحت فشار سابمیشن‌های انگانو، تسلیم شده‌اند. جالب است که ۳ شکستی که انگانو در کارنامه داشته، با رأی داوران بوده است.

اوسونا پس از فرانسیس انگانو، مبارز سنگین وزن مسابقات UFC، دومین انتخاب پولساز برای فیلم Fast and Furious 9 است

از اوایل مرداد ماه بود که سرانجام مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Fast and Furious 9 آغاز شد و در این فیلم قرار است شاهد بازگشت و حضور بازیگرانی چون وین دیزل در نقش دومنیک تورتو، میشل رودریگز در نقش لتی، جوردانا بوروستر در نقش میا تورتو، تایریس گیبسون در نقش رومان پیرس، لودا کریس در نقش تج پارکر و ناتالی امانوئل در نقش رمزی باشیم و همچنین جان سینا، فین کول، آنا ساوای و وینی بنت، از جمله بازیگران جدیدی هستند که قرار است در قسمت جدید فیلم Fast and Furious حضور داشته باشند و به‌ ایفای نقش بپردازند. شارلیز ترون، بازیگر نقش سایفر و هلن میرن، بازیگر نقش مگدالن شاو (مادر دکارد و اوون شاو) که پیش از این شاهد حضور این دو شخصیت در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشن) بودیم، قرار است برای نقش‌آفرینی دوباره در فیلم Fast and Furious 9 بازگردند. این فیلم دومین حضور ترون در مجموعه «سریع و خشن» است، اما میرن در فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو) که اسپین‌آف این مجموعه است، نیز حضور داشته است که این فیلم چندی پیش روی پرده رفت.

جاستین لین، کارگردان ۴ قسمت مجموعهٔ Fast and Furious، برای کارگردانی قسمت نهم این مجموعه بازگشته است. دنیل کیسی، نویسنده فیلم Kin (کین)، وظیفه نگارش فیلمنامه قسمت نهم فیلم Fast and Furious را بر عهده داشته است. فیلم Fast and Furious 9 برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. علاوه‌بر این، فیلم Fast and Furious 10 (سریع و خشن ۱۰) قرار است در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۰) اکران شود.

جدیدترین فیلم مجموعهٔ «سریع و خشن» که چندی پیش روی پردهٔ سینما رفت، فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw بود که فروشی ۷۶۰ میلیون دلاری در گیشه داشت. دیوید لیچ که بیشتر برای کارگردانی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) و فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) شناخته می‌شود، کارگردانی قسمت فرعی فیلم Fast and Furious را بر عهده داشته است. دواین جانسون، جیسون استاتهام، ونسا کربی، ادریس البا، ایزا گونزالس، هلن میرن، رومن رینز، کلیف کرتیس، جان تویی، استفانی فوگت و ادی مارسن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین در یکی از سه صحنه پس از پایان فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw شاهد حضور رایان رینولدز و کوین هارت بودیم که گفته می‌شود قرار است نقش پررنگ‌تری را در فیلم‌های آینده مجموعه داشته باشند.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده