// سه شنبه, ۳۰ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۰

ان هتوی، بازیگر پیشین نقش شخصیت سلینا کایل ملقب به کت وومن، در صفحهٔ فیسبوک خود به زوئی کراویتز برای گرفتن این نقش در فیلم جدید «بتمن» تبریک گفت.

ان هتوی، بازیگر فیلم‌هایی چون فیلم Les Misérables (بینوایان)، فیلم The Dark Knight Rises (شوالیه تاریکی برمی‌خیزد)، فیلم Rachel Getting Married (ریچل ازدواج می‌کند)، فیلم Colossal (غول آسا)، فیلم Ocean's 8 (هشت یار اوشن) و فیلم Interstellar (میان ستاره‌ای) که بازیگر پیشین نقش شخصیت سلینا کایل ملقب به کت وومن در فیلم کریستوفر نولان بود، در صفحهٔ فیسبوک خود به زوئی کراویتز برای گرفتن این نقش در فیلم جدید «بتمن» تبریک گفت؛ متن تبریک این بازیگر در پایین آمده است:

تبریک فراوان به زوئی کراویتز برای گرفتن نقشی ابدی؛ البته در همان یک زندگی... از بازی در این نقش لذت ببر سلینا.

Anne Hathaway

ان هتوی در فیلم The Dark Knight Rises کریستوفر نولان، محصول سال ۲۰۱۲، نقش شخصیت کت وومن را داشت و در این فیلم با بازیگرانی چون کریستین بیل در نقش بروس وین/بتمن، مایکل کین در نقش آلفرد پنی‌ورث، گری اولدمن در نقش جیمز گوردون، مورگان فریمن در نقش لوشیوس فاکس، ماریون کوتیار در نقش میراندا تیت و تام هاردی در نقش بین همبازی بود و بازی درخشانی از خود نشان داد و می‌توان گفت درکنار میشل فایفر در فیلم Batman Returns (بازگشت بتمن)، یکی از بهترین‌های شخصیت کت وومن را در سینما ایفا کرد. آخرین فیلم جداگانه شخصیت بتمن با استقبال خوب منتقدان و تماشاچیان همراه بود و با بودجهٔ ۲۵۰ میلیون دلاری، فروش عالی ۱.۰۸۵ میلیارد دلاری در گیشه داشت. آخرین نقش‌آفرینی ان هتوی نیز مربوط‌به فیلم کمدی The Hustle (فریب‌کاری) می‌شود که وی در این فیلم با ربل ویلسون، الکس شارپ و تیم بلیک نلسون همبازی بود. این فیلم با بودجهٔ ۲۱ میلیون دلاری، فروشی ۹۵ میلیون دلاری در گیشه داشت. گفتنی است ماه تیر سال گذشته بود که ساخت فیلم جدیدی براساس رمان The Witches (جادوگران) اثر رولد دال، رسماً تأیید و اعلام شد که رابرت زمکیس، کارگردان فیلم‌های تحسین‌شده‌ای چون سه‌گانه فیلم Back to the Future (بازگشت به آینده)، فیلم Forrest Gump (فارست گامپ)، فیلم Cast Away (دورافتاده) و فیلم Flight (پرواز)، قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته باشد و ان هتوی اولین بازیگر تأییدشده برای حضور در این فیلم بود.

ان هتوی بازی درخشانی از خود در فیلم The Dark Knight Rises نشان داد و می‌توان گفت درکنار میشل فایفر در فیلم Batman Returns، یکی از بهترین‌های شخصیت کت وومن را در سینما ایفا کرد

چند روز پیش بود که شرکت برادران وارنر (Warner Bros) تأیید کرد زوئی کراویتز، بازیگر سریال Big Little Lies (دروغ‌‌های کوچک بزرگ)، به‌عنوان بازیگر نقش سلینا کایل ملقب به کت وومن در فیلم The Batman (بتمن) انتخاب شده است. علاوه ‌بر کروایتز، در گزینه‌های بازی در نقش زن گربه‌ای شاهد حضور بازیگرانی چون زازی بیتز با سابقه بازی در فیلم Joker (جوکر)، ایزا گونزالس با سابقه بازی در فیلم Baby Driver (بیبی درایور)، آلیسیا ویکاندر با سابقه بازی در فیلم The Danish Girl (دختر دانمارکی) که برای آن جایزه اسکار دریافت کرد، آنا د آرماس با سابقه بازی در فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) و الا بالینسکا با سابقه بازی در فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی) بودیم که درنهایت کراویتز برای بازی در این نقش انتخاب شد. پیش از این شاهد حضور کروایتز در فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها) و فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد) نیز بودیم و گفته می‌شود که او در دنباله‌های این دو فیلم نیز بازمی‌گردد.

مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Batman قرار است از اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شو و تاکنون حضور رابرت پتینسون در نقش بروس وین (بتمن)، زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل (کت‌وومن)، پل دینو در نقش ادوارد نیگما (ریدلر) و جفری رایت در نقش کمیسر جیمز گوردون، در این فیلم تأیید و اعلام شده است. همچنین مایکل جاکینو، آهنگساز برنده یک جایزه اسکار برای ساخت موسیقی متن انیمیشن Up (بالا)، وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم «بتمن» را بر عهده گرفته است. او پیش از این با مت ریوز، کارگردان فیلم، در آثاری چون فیلم Let Me In (بگذار وارد شوم)، فیلم Dawn of the Planet of the Apes (طلوع سیاره میمون‌ها) و فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها)، همکاری کرده بود و فیلم The Batman قرار است چهارمین همکاری مشترک آن‌ها باشد.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

منبع IGN

کاراکتر باقی مانده