// چهار شنبه, ۲۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۱

شرکت رایت گیمز بازی شوتر تاکتیکال خود با نام Project A و یک بازی مبارزه‌ای با نام Project L را معرفی کرد.

امروز را می‌توان روز بزرگی برای طرفداران League of Legends و شرکت رایت گیمز (Riot Games)، سازنده و ناشر این بازی، دانست؛ زیرا در جریان رویداد ۱۰ سالگی League of Legends رایت‌گیمز محتویات بسیاری را معرفی کرد که شامل تعدادی بازی جدید هم می‌شود. 

طبق جدیدترین اخبار بازی، رایت گیمز در لایو استریم خود اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی تیراندازی تاکتیکال است که Project A نام‌گذاری شده است. باتوجه‌به تریلر منتشر شده از پروجکت A، بازی شباهت‌هایی هم به Overwatch دارد و اثر رقابتی به‌حساب می‌آید. همچنین در ادامه آن‌ها تایید کردند که روی یک بازی مبارزه‌ای با محوریت کاراکترهای League of Legends هم کار می‌کنند. در ارتباط با بازی Prokect A، رایت گیمز اعلام کرده که بازی هنوز در دست توسعه است و آن‌ها از یک تیم حرفه‌ای برای خلق این محصول تاکتیکال شوتر کاراکتر محور کمک گرفته‌اند. ازاین‌رو پروژه A به شما اجازه می‌دهد تا خلاقیت بیشتری در مبارزات نسبت‌به سایر بازی‌های این سبک داشته باشید.

در ادامه مشخص شده است که رایت گیمز مدت‌ها است که روی این پروژه سرمایه‌گذاری کرده است و از طرفی به‌خوبی از مشکلات مربوط به پینگ و کد تقلب باخبر هستند. ازاین‌رو بازی از روز عرضه دارای سیستم ضد تقلب است و از سرورهای اختصاصی هم برای Project A استفاده شده است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی پروجکت A را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین در سال ۲۰۲۰، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

در رویداد Evo 2019 بود که رایت گیمز اعلام کرد که روی یک بازی مبارزه‌ای و فایت کار می‌کند. در جریان رویداد ۱۰ سالگی League of Legends آن‌ها بازی مبارزه‌ای خود را با اسم رمز Project L معرفی کردند. ظاهرا این بازی در مراحل اولیه توسعه به‌سر می‌برد و زمانی‌که مراحل توسعه بازی به نقطه‌ی مناسبی برسد، اطلاعات بیشتری را از آن منتشر خواهند کرد. 

Project L

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده