// دوشنبه, ۸ بهمن ۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

یک خرده‌فروش، بازی Assassin’s Creed 3: Liberation Collection را برای کنسول نینتندو سویچ فهرست کرده است.

بر اساس لیست‌هایی که توسط برخی از خرده‌فروشان جمهوری چک منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی Assassin’s Creed 3 برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. نسخه‌ی HD بازی Assassin’s Creed 3 برای نینتندو سویچ توسط یکی از کاربران ردیت فاش شد. او تعدادی از اسکرین‌شات‌های بازی را منتشر کرد و از ساخته شدن آن خبر داد. به نظر می‌رسد Assassin’s Creed 3: Liberation Collection یک کالکشن باشد که بازی‌های Assassin’s Creed 3 و Assassin’s Creed 3: Liberation را شامل می‌شود.

احتمالا انتشار این بازی به خبر انتشار و گردهم‌آوری مجموعه‌ی بازی‌های سری Assassin’s Creed مرتبط است، خبری که ما گذشته در وبسایت یک خرده فروشی آلمانی منتشر شده و این مجموعه‌ی بزرگ را برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سویچ فهرست کرده بود. طبق قیمت‌گذاری خرده‌فروش جمهوری چک، این بازی حدودا چهل دلار آمریکا قیمت دارد و قرار است در تاریخ پانزدهم فوریه (۲۶ بهمن‌ماه) راهی بازار شود.

بازی Assassin’s Creed 3 در سال ۲۰۱۲ برای کنسول Wii U پورت شد. نسخه‌ی Liberation بازی نیز با اینکه در اصل برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا منتشر شده بود، در نهایت برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد.

سال گذشته همچنین تایید شد که یک نسخه‌ی ریمستر نیز از بازی Assassin’s Creed 3 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در حال ساخته شدن است و به عنوان یکی از محتویات سیزن پس بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر خواهد شد.

این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی Assassin’s Creed 3: Liberation Collection برای کسانی انتشار یابد که به جدیدترین بازی سری یعنی Assassin’s Creed Odyssey و یا به محتویات سیزن پس آن دسترسی ندارند و قصد دارند این بازی را به صورت جداگانه خریداری کنند. در هر صورت هنوز خبر قطعی‌ در این زمینه از سوی یوبیسافت منتشر نشده است.

منبع VG247
کاراکتر باقی مانده