// شنبه, ۲۲ دی ۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

بازی موبایل VULCAN 3055 چه در زمینه سیستم گیم‌پلی و چه در زمینه گرافیک یک شاهکار تمام عیار محسوب می‌شود و بسیار دل‌چسب است. با زومجی همراه شوید.

بازی موبایل VULCAN 3055 شما را وارد یک سیاره جدید می‌کند و به هر طرفش که نگاه می‌کنید نوآوری و خلاقیت در آن بیداد می‌کند. استودیو kulasta برای بازی خودش یک سیستم خاص گیم‌پلی ابداع کرده است و شما را ساعت‌ها درگیر می‌کند. این بازی اندروید و آیفون تنها به همین راضی نشده است و با طراحی منحصربه‌فرد گرافیک هنری بازی خودش را جاودانه می‌کند.

بازی اندروید و آیفون VULCAN 3055 در مورد یک سیاره ناشناخته و عجیب و غریب به نام وولکان است و سرنوشتی شخصیت وولکان ۳۰۵۵ در آن روایت می‌شود. یقینا تنها چیزی که باید در مورد آن صحبت کنیم، سیستم جدید بازی و گرافیک خاصی است که برای آن طراحی شده است. بازی از سیستم محور سرنوشت بهره می‌برد که در آن هر تجربه‌ای که شما دارید کاملا جدید هستند و قرار نیست که یک روایت تکراری را شاهد باشید. با این سیستم هر بار که شکست می‌خورید، بازی از حالت چرخش استفاده می‌کند و شما را وارد محیطی جدید می‌کند. بدین‌ترتیب دیگر نیاز نیست که همان مرحله را تکرار کنید. در سیستم دوبعدی بازی شما باید در محورهای مستقیم حرکت کنید و در صورت نیاز جای خود را عوض کنید. برخلاف چیزی که در ابتدا به‌نظر می‌رسد، بازی اصلا کند نیست و اتفاقا باید گفت که ۱۸۰ درجه با آن‌چیزی که به‌نظر می‌رسد متفاوت است! ریتم بازی شدیدا سرعتی است و باید با خشونت نسبت به دشمنان خود رفتار کنید. این خشونت به‌حدی است که به‌مانند ابرقهرمانان در محورهای مختلف می‌پرید و ضربات سهمگین خود را بر پیکره دیگر وولکان‌ها وارد می‌کنید. این سیستم بسیار اعتیادآور است و به‌خاطر سیستم جدیدش تا مدت‌ها تازه احساس می‌شود. البته که در کنار عالی بودنش کمی هم عجیب به‌نظر می‌رسد و کمی طول می‌کشد تا بتوانید به آن عادت کنید. کنترلرهای بازی ساده هستند و امکان پرش و هل دادن دشمنان‌تان را در کنار حمله و پرتاب بمب فراهم می‌کند. نقشه کوچکی در گوشه بالا دیده می‌شود که جهان کلی مرحله را نشان می‌دهد و می‌توانید بعد از هر بار شکست و شروع دوباره موقعیت خود را بررسی کنید. اطلاعاتی که نمایش داده می‌شود که تا کنون در کمتر بازی موبایلی دیده شده است و برای‌تان جذابیت خواهد داشت.

VULCAN 3055

گرافیک بازی آیفون و اندروید VULCAN 3055 یکی دیگر از نکاتی است که شگفت زده‌تان می‌کند. طراحی شخصیت‌ها و محیط‌ها به طرز عجیبی هنری است و حتی می‌توان گفت که تا آخر بازی نظر شما را جلب می‌کند. زیاده‌روی سازندگان بازی در این طراحی باعث می‌شود که حتی متوجه نباشید که در کجا قرار دارید و چنین ترکیب رنگی چگونه در کنار هم‌دیگر قرار گرفته‌اند. نقشه‌های بازی تنوع خوبی دارند و هربار وارد محیطی جدید با ویژگی‌های آب و هوایی جدید می‌شوید. حوادث شگفت‌انگیزی روی خواهد داد و نمی‌توانید چشم خود را از روی صحنه‌های اکشن بردارید. تنوع دشمنان بازی عالی است و با جثه‌های مختلفی از وولکان‌های شرور خواهید دید که بی‌رحمانه به‌سمت شما حمله می‌کنند و شما باید با پرش‌های متعدد و وارد کردن ضربات آن‌ها را نابود کنید. در کنار جذابیت‌های گیم‌پلی بازی، شما باید جهان ناشناخته بازی را کشف کنید و سعی کنید بفهمید که وولکان چگونه جایی است و هدف شما چیست.

در VULCAN 3055 یک گیم‌پلی با سیستم کاملا جدید تجربه خواهید کرد که تا آخر بازی هم تازگی دارد

کارت‌های داستانی اضافه هم وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را به‌دست آورده و وارد ماجراجویی جدیدی در دنیای بازی VULCAN 3055 شوید. سیستم ارتقا و سفارشی‌سازی با قدرت در این اثر هم پیاده شده است و می‌توانید شدت ضربات را تقویت کنید یا اینکه وولکان‌های جدید خریداری کنید و شخصیت خود را به‌مانند یک غول سهمگین قوی کنید. عده‌ای از دشمنان شما طلایی رنگ هستند که گاها در کنار پایگاه خودشان حضور دارند و یک فرصت ارزشمند برای شما محسوب می‌شوند. این فرصت بدین ترتیب است که باید پایگاه‌شان را نابود کنید و انبوهی از آیتم‌های سفارشی‌سازی جذاب را لوت کنید. در کنار همه این‌ها صفحاتی به نام سیلا هم وجود دارند که به‌منظور آزادسازی شخصیت‌های قفل شده کاربرد دارند و باید با اکتشاف محیط بازی، آن‌‌ها را پیدا کنید.

VULCAN 3055

جهان بازی پر از ناشناخته‌ها است و طراحی گرافیکی عجیب هنری هم هر لحظه شما را با حیرت روبرو می‌کند

اما به استراتژی‌های موفقیت در بازی جذاب VULCAN 3055 می‌رسیم. نکته اول در میزان شارژ حمله شما است. در گوشه بالا نواری را می‌بینید که شارژ حمله وولکان شما را نشان می‌دهد و با هر بار ضربه‌ای که وارد می‌کنید، از میزان آن کاسته می‌شود. هرگاه که به دشمنان خود برخورد می‌کنید، آن‌ها را در یک خط راست محور نگه دارید و با شارژ کامل به‌سمت آن‌ها حمله‌ور شوید. بدین‌صورت آن‌ها فرصت فرار نخواهند داشت و می‌توانید در پایان محور آن‌ها را نابود کنید. البته این تاکتیک در مراحل ابتدایی که دشمنان ضعیف‌تر هستند چندان کاربرد ندارد و کار آسان‌تری پیش‌رو دارید. داشتن سرعت و عدم ضربه‌خوردن از نکات دیگری است که حتما باید به‌ آن‌ها توجه کنید و در دنیای فوق‌العاده سریع بازی باهوش عمل کنید. در برخی از مراحل پازل‌های ساده‌ای را هم خواهید دید که جنبه سرگرمی دارند و چالش سختی برای عبور در مقابل شما نمی‌گذارند. کلا فضای بازی به‌نوعی است که کم کم در آن غرق می‌شوید و همواره دوست دارید که از آن خارج نشوید. حتی اگر علاقه‌ای به تجربه داستان و گرافیک و هنر به کار رفته‌شده در آن نداشته باشید، عاشق گیم‌پلی اکشن و خشونت‌بار بازی خواهید شد و این چالش هیجان‌انگیز را بارها و بارها تجربه خواهید نمود.

بازی VULCAN 3055 را حتما باید تجربه کنید و وارد دنیای ناشناخته آن شوید. سازندگان گرافیک بازی را در حدی عجیب طراحی کرده‌اند که ساعت‌ها باید آن را کشف کنید و نگاه دقیقی به اجزای آن داشته باشید. گیم‌پلی بازی هم یک اکشن تمام عیار است و برخلاف چیزی که به‌نظر می‌رسد، سرعتی و خشونت‌بار است. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون VULCAN 3055

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده