// یکشنبه, ۲۵ شهریور ۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

با توجه به مصاحبه‌ی جدید تد پرایس، مدیر استودیو اینسامنیاک گیمز، این استودیو علاقه‌مند است تا ادامه‌ی بازی Sunset Overdrive را بسازد.

به‌تازگی در جریان تازه‌ترین اخبار بازی و با توجه به مصاحبه‌ی تد پرایس (Ted Price)، مدیر عامل استودیو اینسامنیاک گیمز با سایت IGN، مشخص شد که این استودیو علاقه‌مند است تا دنباله‌ی بازی Sunset Overdrive را بسازد.

وی در مصاحبه‌اش با IGN گفت:

از نظرم یکی از چیزهایی که باعث ساخت ادامه‌ی یک مجموعه می‌شود، این است که شما سخت‌ترین تصمیم‌ها را بگیرید. وقتی شما یک بازی جدید را می‌سازید، می‌دانید که این بازی چه مدل فضا و چه مدل شخصیتی دارد. شما می‌دانید که مکانیک‌های گیم‌پلی بازی‌تان چه هستند و کاربران چه چیزهایی از بازی شما را دوست داشتند و چه چیزهایی از آن را دوست نداشتند. ساخت ادامه‌ی یک بازی یعنی که شما اثری را خلق کنید که از قسمت قبلی در تمام زمینه‌ها بهتر باشد و این چیزی است که ما در استودیو اینسامنیاک گیمز دوست داریم یک روز برای بازی Sunset Overdrive انجام دهیم.

برای ساخت ادامه‌ی یک بازی، تنها دوست داشتن کافی نیست. این یک چالش گسترده است؛ یک چالش درباره‌ی زمان. ولی ما می‌دانیم که هواداران خیلی دوست دارند که ادامه‌ی Sunset Overdrive ساخته شود و این را به دفعات از ما خواسته‌اند.

پیش از این هم پرایس اشاره کرده بود که برای ساخت ادامه‌ی این بازی به یک ناشر نیاز دارد که همین موضوع، احتمال انتشار بازی روی پلتفرم‌های مختلف را افزایش می‌دهد. پرایس در مصاحبه‌های قبلی خود تایید کرد که قسمت بعدی Sunset Overdrive یک بازی بسیار بزرگ خواهد بود؛ وی سال گذشته در پاسخ به هوادارانی که از در دست ساخت نبودن قسمت دوم این بازی سوال می‌پرسیدند، گفت که از مایکروسافت سوال‌تان را بپرسید.

چند ماه پیش و با توجه به لیست شدن نسخه‌ی پی‌سی بازی Sunset Overdrive در سایت رده‌بندی سنی بازی‌های ویدیویی کشور کره، احتمال انتشار نسخه‌ی پی سی این بازی محبوب بالا رفت.

بازی Sunset Overdrive را همین الان می‌توانید روی ایکس باکس وان تجربه کنید. این بازی در زومجی بررسی شد و نمره‌ی ۸ را کسب کرد. در خلاصه‌ی بررسی انجام شده می‌خوانیم:

باید تیم اینسامنیاک را بابت ترسیم دنیای آخرالزمانی در چنین قالب و فضای شادی تحسین کرد. بازی چند ساعت به معنای واقعی شما را سرگرم خواهد کرد و اگر طرفدار بازی‌های این‌چنینی و با ریتم سریع هستید، به هیچ وجه نباید این بازی را از دست بدهید. در کنار همه‌ی خوبی‌ها و بدی‌ها، با Sunset Overdrive لبخند از روی لبان شما پاک نخواهد شد.

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده