// چهار شنبه, ۲۱ شهریور ۹۷ ساعت ۱۹:۴۵

شبکه نتفیلکس اولین تیزر فیلم Apostle با بازی دن استیونز، را منتشر و اعلام کرد که تریلر اصلی دوشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر رسمی فیلم Apostle (فرستاده) منتشر شده است. کارگردانی و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده گرت ایوانز، کارگردان فیلم The Raid (یورش) و فیلم The Raid: Berandal (یورش: برندال)، بوده است و او اخیرا یک تیزر کوتاه از این فیلم ترسناک را که قرار است از شبکه نت فلیکس منتشر شود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده که در آن تصاویر کوتاهی از فیلم Apostle قابل مشاهده است. تریلر اصلی روز دوشنبه، ۱۷ سپتامبر امسال (۲۶ شهریور) منتشر خواهد شد. شما در ادامه می‌توانید این تیزر کوتاه را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

داستان فیلم Apostle در لندن سال ۱۹۰۵ روایت می‌شود. این فیلم داستان یک پسر ولخرج به نام توماس ریچاردسو با بازی دن استیونز را روایت می‌کند که به خانه خود بازگشته است و متوجه می‌شود که آندریا ریچاردسون با بازی لوسی بوینتون که خواهرش است، به عنوان خون‌بها در اختیار یک فرقه مذهبی است. توماس تصمیم می‌گیرد تا به هر قیمتی که شده خواهرش را نجات دهد و به همین منظور به جزیره جادویی که این فرقه در آن به رهبری پیامبر مالکوم (با بازی مایکل شین)، حضور دارند، سفر می‌کند. همان‌طور که توماس در تلاش است به این فرقه در جزیره نفوذ کند، رازهایی از فساد جامعه خودش را کشف می‌کند و این رازها بسیار بدتر از تصورات او هستند.

دن استیونز، لوسی بوینتون، مایکل شین، مارک لویس جونز، بیل میلنر و کریستین فروست، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Apostle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم Apostle قرار است در تاریخ ۱۲ اکتبر امسال (۲۰ مهر) از شبکه نتفلیکس منتشر شود.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده