// پنجشنبه, ۱۸ مرداد ۹۷ ساعت ۱۷:۰۱

در دومین هفته مرداد، اول از همه بازی نبرد شاهزادگان را معرفی کرده‌ایم که توسط مگنت گیم فارسی‌سازی شده است و در ادامه بازی دوبعدی جذابی را با موضوع یک توپ داریم.

یک هفته دیگر گذشت و این هفته نیز بازی‌های متنوعی را در زومجی معرفی کردیم. اول از همه بازی نبرد شاهزادگان را داریم که به صورت کامل توسط مگنت گیم فارسی سازی شده است و بازیکنان را به نبرد هیولاها در اثری استراتژیک می‌برد. اگر به بازی‌های شوتر علاقه دارید بازی Counter Fort Invader یکی از آثاری است که می‌تواند چند ساعتی سرگرم‌تان کند. این هفته نیز بازی‌هایی با گرافیک‌های کارتونی زیبا داریم؛‌ یکی از این بازی‌ها شماره اول سری Battleheart است که در آن برای نجات یک پادشاهی تلاش می‌کنید. از طرفی علاقمندان به بازی‌های سرعتی نیز می‌توانند با دخترکی وارد ماجراجویی در Dream Walker شوند.

در صورتی که به دنبال بازی‌های موبایل متنوع‌ می‌گردید، می‌توانید با ورود به بخش معرفی بازی موبایل، نگاهی به فهرستی از بهترین بازی‌های اندروید و آیفون بیندازید. زومجی همینطور به صورت ماهیانه در ابتدای ماه میلادی و شمسی، بهترین بازی های اندروید رایگان و پولی را معرفی می‌کند. اگر به دنبال تجربه بازی‌های جذابی در آخر هفته هستید، زومجی پنجشنبه هر هفته بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته را معرفی می‌کند که می‌توانید از تجربه آن‌ها لذت ببرید.

نبرد شاهزادگان- اسپانسر

نسخه فارسی بازی Clash of Queens که در ایران با نام نبرد شاهزادگان شناخته می‌شود، یک بازی اندروید استراتژی محصول استودیوی الکس است که توسط شرکت مگنت گیم فارسی سازی شده و پشتیبانی کامل می‌شود. این بازی تجربه نبرد با سایر بازیکنان و هیولاها را فراهم می‌کند و از اژدها بگیرید تا نبردهای حماسی میان ارتش شاهزادگان را شامل می‌شود. بازی نبرد شاهزادگان تا دلتان بخواهد محتوای متنوع دارد، از ارسال پیام صوتی برای سایر اعضای اتحاد گرفته تا انواع و اقسام اژدها، نیروهای ارتش، ساختمان‌های متنوع و سیستم ارتقاء پیشرفته که هر بخش آن نیاز به توجه جداگانه دارد. برخلاف بسیاری از بازی‌های مشابه، نبرد شاهزادگان آیتم‌های زیادی را برای پیشرفت سریع ارائه می‌دهد و می‌توانید به صورت رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید.

بازی نبرد شاهزادگان، ترکیبی از اسطوره‌‌ها، فرمانده‌هانی شجاع، داستانی چندلایه در جنگی با شر و ملکه‌ای خیرخواه است که با هرچه پیشروی در بازی، بیشتر به لایه‌های مختلف شیوه روایت داستانی خاص آن پی‌ می‌برید. به ویژه با توجه به محتوای پرشمار، فارسی شدن بازی کمک بزرگی را به بازیکنان می‌کند و می‌توانید به راحتی از تمام زیر و بم بازی سر در بیاورید. نبرد شاهزادگان در زمینه‌ی طراحی شخصیت‌ها، محیط‌ها و به ویژه چندین اژدهای قدرتمند، عملکردی بسیار خوب دارد. هرچند ارتقاء ساختمان‌ها، سازماندهی نیروها و غارت و جمع‌آوری منابع، شاخصه‌های اصلی گیم‌پلی بازی هستند، اما سازوکار روند بازی و تعادل توانایی‌های نیروها، باعث شده است تا نبرد شاهزادگان به یک بازی استراتژیک تمام عیار تبدیل شود. این بازی را می‌توانید به صورت رایگان از کافه بازی دانلود کنید و اگر علاقه به خرید درون برنامه‌ای داشتید، به راحتی با تمام کارت‌های شتاب داخلی قادر به خریداری محتوای مورد نظر خواهید بود. همچنین برای کسب اطلاعات بیش‌تر، می‌توانید به صفحه تلگرام نبرد شاهزادگان مراجعه کنید. 

دانلود بازی نبرد شاهزادگان

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

بازی Battleheart

Battleheart

در نقش یک قهرمان در بازی Battleheart به فراخوان پادشاه پاسخ مثبت دهید و به نبرد هیولاهایی بروید که غیر از شر چیز دیگری نمی‌خواهند،‌ داستان بازی Battleheart از جایی شروع می‌شود که پادشاهی در حصار هیولاها گیر افتاده است و به عنوان آخرین امید سرزمینی با شکوه باید با جمع آوری خبره ترین‌ نیروها، خود را برای نبردی نهایی آماده کنید. در جریان بازی وظیفه شما جابجا کردن به موقع نیروها برای مقابله با دشمنان است. برخلاف بازی‌های نقش‌آفرینی مشابه که به صورت نوبتی انجام می‌شوند، Battleheart نبردهای آن واحد دارد و در نتیجه باید با دقت استراتژی خود را انتخاب کنید. یکی از خصوصیات بازی قابلت ارتقاء شخصیت‌ها است که در کنار درخت مهارت‌ منحصر به فرد برای هر قهرمان قرار می‌گیرد. از طرفی می‌توانید قهرمان‌های جدیدی را از مبارز گرفته تا افسونگر به تیم خود اضافه کنید و با ارتقاء آنها و جمع آوری غارت‌های جدید، آسان‌تر در مبارزات پیروز شوید. بازی Battleheart اکنون به صورت رایگان در دسترس علاقمندان قرار دارد.

دانلود بازی اندروید و آیفون Battleheart

بازی Counter Fort Invader

Counter Fort Invader

بی شک با عرضه بازی‌های بتل رویال و محبوبیت این دست بازی‌ها در موبایل،‌ دیگر می‌توانیم ادعا کنیم که پلتفرم موبایل نیز میزبان بازی‌های شوتر با کیفیت است. با این حال گاهی بازیکنان به دنبال آثاری می‌روند که صرفا تجربه‌ای چند ساعته را ارائه دهند. Counter Fort Invader یکی از بازی‌هایی است که در مقایسه با آثاری مانند Modern Combat حرفی برای گفتن ندارد، اما در قامت یک بازی شوتر تیراندازی اول شخص می‌تواند بازیکنان را سرگرم کند. در جریان بازی باید در مقابل امواج حملات تروریست‌ها مقاومت کنید و یکی پس از دیگری مراحل را پشت سر بگذارید. با پیروزی در هر رقابت جوایزی را دریافت می‌کنید که با استفاده از این جوایز امکان آزاد سازی سلاح‌های جدید را به دست می‌آورید. بازی از لحاظ گرافیکی شباهت زیادی به کانتر استرایک دارد و یادآور این بازی زیبا است، اما از لحاظ کنترل هنوز جای کار دارد و سازندگان باید گان پلی بازی را هرچه بیشتر بهبود ببخشند. بازی Counter Fort Invader اکنون به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. بازی به ویژه در زمینه محیط‌ها نیز چند منطقه متفاوت را برای رقابت‌ها در نظر گرفته است.

دانلود بازی اندروید Counter Fort Invader: CS Shooting

بازی Dream Walker

Dream Walker

دختری خواب آلود را تصور کنید که در رویایی شیرین، در خطر افتادن از پرتگاه است. بازی Dream Walker از جایی آغاز می‌شود که دخترک در خواب، از رخت خواب بر می‌خیزد و در مسیر پر خطر حرکت می‌کند. در جریان بازی با هر ضربه روی نمایشگر، دختر مسیر خود را در سه جهت تغییر می‌دهد. در نتیجه باید دقت کنید تا در زمانی که مسیر تغییر می‌کند، شما نیز دخترک را به جهت مورد نظر هدایت کنید. بازی گیم‌پلی ساده‌ای دارد، اما با توجه به تغییر سرعت حرکت دخترک باید مراقب باشید که واکنشی سریع داشته باشید. از طرفی بازی گرافیک جذابی نیز دارد که حداقل از لحاظ بصری مانع تکراری شدن بازی می‌شود. برای جلوگیری از سختی غیر منطقی بازی، مکان‌هایی برای ذخیره‌سازی وجود دارند که مانع تکرار بازی از ابتدا می‌شوند. شما همینطور می‌توانید از پاورآپ‌ها مانند قابلیت آرام کردن زمان استفاده کنید که کمک شایانی برای ثبت رکوردهای جدید است.

دانلود بازی اندروید و آیفون Dream Walker

بازی Luca: The Dreamer

Luca: The Dreamer

تا به حال فکر کرده‌اید که شاید مانند انسان‌ها اشیاء نیز آرزویی داشته باشند؟ بازی Luca: The Dreamer داستان رویاهای یک توپ ژولیده به نام لوکا است که در آرزوی رسیدن به جام‌جهانی تلاش می‌کند. داستان از جایی آغاز می‌شود که در حین بازی کودکانه در کوچه پس کوچه‌های شهر، یکی از بچه‌ها لوکا را به داخل خانه‌ای شوت می‌کند و لوکا فرصت آن را پیدا می‌کند که از تلویزیون نگاهی به جام جهانی بیندازید. اینجا است که لوکا برای تحقق رویا‌ی خود، یعنی رسیدن به فینال جام جهانی، رهسپار می‌شود و به ماجراجویی می‌رود. در جریان بازی باید از روی موانع بپرید و به مرور مهارت‌های مختلف لوکا از جمله پرش دوگانه را آزاد کنید. سازندگان سعی کرده‌اند تا پازل‌های متفاوتی را برای به چالش کشیدن بازیکنان قرار دهند و هر یک از مراحل در محیط متفاوت انجام می‌شود.

دانلود بازی اندروید و آیفون Luca: The Dreamer

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده