// شنبه, ۱۳ مرداد ۹۷ ساعت ۲۳:۵۸

اولین تصویر رسمی از بازیگران فیلم Stan & Ollie به‌عنوان استن لورل و اولیور هاردی منتشر شد. با زومجی همراه باشید.

استن و اولی (Stan & Ollie) یک فیلم بیوگرافی به کارگردانی جان اس. برد و نویسندگی جف پاپ است که داستان روزهای پایانی لورل و هاردی به عنوان یک زوج کمدی را بیان می‌کند. جان سی. ریلی و استیو کوگان مسئولیت نقش‌آفرینی این دو سلطان کمدی را بر عهده دارند. حال در آخرین اخبار دنیای سینما و تلویزیون، اخیراً مشخص شده که همین فیلم به عنوان اختتامیه شصت و دومین جشنواره فیلم لندن (BFI) در ۲۱ اکتبر (یکشنبه، ۲۹ مهر) به روی پرده‌های نقره‌ای می‌رود و متعاقب آن اولین تصویر از فیلم هم در دسترس قرار گرفته که چشم‌‌انداز تازه‌ای به ما از فضا و شخصیت‌های آن می‌دهد. شما می‌توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید:

Stan & Ollie

Stan & Ollie داستان تور خداحافظی استن لورل و اولیور هاردی و سفر آن‌ها به بریتانیا و ایرلند را دست مایه خود قرار داده است و ماجرای عشق و علاقه این زوج به خنداندن و نمایش را به‌تصویر می‌کشد. تریشا تاتل، مدیر هنری جشنواره فیلم لندن، درباره این فیلم می‌گوید:

ما خوشحال هستیم که جشنواره فیلم لندن را با ادای احترام به این زوج کمدی - لورل و هاردی - به پایان می‌رسانیم؛ یک داستان خنده دار و احساسی درباره رفاقتی طولانی و یک فیلم ضروری برای طرفداران سینما که به کنکاش درباره آخرین سال‌های زندگی کسانی می‌پردازد که خیلی سریع به شهرت رسیدند. 

جان برد، کارگردان فیلم هم درباره انتخاب فیلم به عنوان اختتامیه جشنواره می‌گوید:

مفتخرم از اینکه می‌توانم پخش جهانی فیلم را در لندن انجام دهم؛ شهری که برای من خیلی عزیز است و می‌دانم که برای استن لورل و اولیور هاردی هم این چنین بود. Stan & Ollie درواقع داستان عشق بین دو دوست قدیمی است که اتفاقا دو تن از بهترین کمدین‌های تاریخ هالیوود بوده‌اند. من واقعا از اینکه اختتامیه جشنواره و یک پخش جشنواره‌ای برای فیلم دارم، هیجان‌زده هستم.

در این بین، پوستر فیلم هم منتشر شده که حال و هوایی طنز دارد. شما می‌توانید این پوستر را در ادامه مشاهده کنید:

Stan & Ollie

شصت و دومین جشنواره فیلم لندن (BFI) از ۱۰ اکتبر (چهارشنبه، ۱۸ مهر) شروع می‌شود و تا ۲۱ اکتبر (یکشنبه، ۲۹ مهر) ادامه دارد. فیلم Stan & Ollie در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (جمعه، ۲۱ دی) به صورت رسمی به روی پرده‌های نقره‌ای سینماهای بریتانیا خواهد رفت. شما چه فکری می‌کنید؟ نظرات خودتان را با زومجی به اشتراک بگذارید.

منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده