// یکشنبه, ۴ شهریور ۹۷ ساعت ۱۸:۳۲

به‌تازگی تصاویر جدیدی از قسمت اول فصل نهم سریال The Walking Dead منتشر شده است؛ تصاویری که محتوای آن‌ها از وقوع جنگی دیگر خبر می‌دهد.

طرفداران سریال محبوب و دیدنی The Walking Dead برای مشاهده‌ی فصل جدید این سریال باید تا ماه اکتبر (مهر ماه) منتظر بمانند. در همین راستا و به‌تازگی تصاویر جالبی از اولین قسمت فصل نهم این سریال منتشر شده است که مطمئنا تماشای آن‌ها برای علاقه‌مندان به این مجموعه‌ی تلویزیونی بسیار جذاب خواهد بود. در این تصاویر شاهد چگونگی وضعیت زندگی شخصیت‌های این سریال بعد از پیروزی در مقابل نیگان (با نقش‌آفرینی جفری دین مورگان) هستیم؛ وضعیتی که درام شخصی بین کاراکترها در آن به خوبی قابل لمس است. همچنین در تصاویر منتشر‌شده شاهد شکل‌گیری فرضیه‌هایی در مورد این موضوع که کاراکترها بعد از شکست نیگان و ناجیان چگونه به زندگی خود ادامه خواهند داد هستیم.

the walking dead

به نظر می‌رسد که ریک (با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن)‌ و میشون (با نقش‌آفرینی دانای گوریرا) زندگی تقریبا آرامی دارند. از طرف دیگر اوضاع برای مگی به این منوال نیست. در تصاویر، مگی (با نقش‌آفرینی لورن کوهن) را در حال آماده شدن و تجدید قوا برای یک نبرد تازه می‌بینیم. دلیل این آماده شدن تا زمان پخش سریال مشخص نخواهد شد، اما این احتمال وجود دارد که مگی بر سر منصب رهبری با ریک درگیری پیدا کرده باشد یا ممکن است که دلیل این موضوع، مبارزه‌ی احتمالی با ناجیان شورشی باشد. لازم به ذکر است که این فصل، آخرین فصلی است که طرفداران شاهد حضور کاراکترهای ریک و مگی در سریال خواهند بود.

پخش فصل جدید مردگان متحرک از تاریخ ۷ اکتبر (برابر با ۱۵ مهر) آغاز خواهد شد. همچنین همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، این فصل آخرین فصلی است که کاراکترهای ریک و مگی در سریال حضور خواهند داشت و پیش‌بینی شده است که کاراکتر دریل (با نقش‌آفرینی نورمن ریداس) به یکی از شخصیت‌های اصلی و کاملا محوری در سریال مبدل شود. طبق گفته‌های کوهن (بازیگر شخصیت مگی)، داستان کاراکتر مگی به صورتی تمام می‌شود که امکان بازگشت دوباره‌ی او به سریال وجود داشته باشد، اما از طرف دیگر لینکلن (بازیگر شخصیت ریک) به شکلی کاملا واضح تاکید کرده است که فصل جدید، پایان کار شخصیت ریک خواهد بود.

در ادامه شما همراهان گرامی زومجی را به تماشای تصاویر منتشر‌شده از این سریال دعوت می‌کنیم:

منبع gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده