// شنبه, ۳ شهریور ۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

بازی موبایل Drifty شما را به دنیای دریفت‌زنی می‌برد و با ارائه یک گیم‌پلی روان، لحظات سرگرم‌کننده‌ای را برای‌تان ایجاد می‌کند. با زومجی همراه شوید.

دریفت و لایی کشیدن همواره یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌های اتومبیل رانی بوده است و Rocket Vulture نیز با توجه کردن به همین موضوع، بازی اندروید و آیفون Drifty را عرضه کرده است. تنها وظیفه شما در این بازی، تجربه مراحلی است که باید در محیط آن به دریفت کشیدن بپردازید و امتیازات بالایی را کسب کنید. بازی گیم پلی جذابی دارد و یکی از چشم‌نوازترین محیط‌های بصری را ارائه می‌کند.

بازی Drifty تنها با یک هدف مشخص ارائه شده است و آن هم دریفت‌زنی در محیط‌های شگفت‌انگیز کشورهای آسیایی است. کنترل ماشینی که در اختیار دارید، اهمیت بسیار زیادی دارد و باید با فرم دریفت‌زنی آشنا باشید و هنگام رسیدن به دورهای چرخشی، کنترل اتومبیل را به شکل خاصی حفظ کنید و دریفت بزنید. ماشینی که در اختیار دارید، تنها با فرم دریفت و لایی‌کشی حرکت می‌کند و به همین دلیل، کنترل آن کمی‌ با چالش همراه است. هر مرحله دارای مسیر خاصی است و هرگاه که بتوانید به انتهای آن برسید، امتیازش را کسب می‌کنید و مراحل بعدی برای‌تان فعال می‌شوند. بدین ترتیب این روند تا انتها ادامه پیدا می‌کند و هم مراحل سخت‌تر می‌شوند، هم اینکه مسیرها طولانی‌تر می‌شوند. با توجه به این موضوع می‌توان این اثر را بسیار سرگرم‌کننده دانست و یکی از بهترین آثار آرکید عنوان کرد. گیم‌پلی بازی بسیار ساده است و تنها با لمس طرفین صفحه نمایش، می‌توانید به اطراف دریفت بکشید و ماشین را در کنترل کامل خود داشته باشید. مراحل ابتدایی بازی، بسیار کوتاه هستند و می‌توانید تمرین خوبی برای چالش‌های سخت بازی داشته باشید.

Drifty
Drifty
Drifty

فارغ از کلیت بازی و گیم‌پلی جذاب بازی Drifty، این اثر از یک بخش امتیازی بسیار عالی برخوردار است و می‌توانید از امتیازات کسب شده خود، برای خرید ماشین‌های جدیدتر و آپگرید بخش‌های مختلف بدنه آن استفاده کنید. آیتم‌های هر ماشین مشخص شده است و می‌توانید برای دریافت سرعت و کنترل بهتر ماشین، از آن‌ها بهره ببرید. بازی از دیدگاه‌های مختلف دارای چالش‌های رقابتی جذابی است و به دلیل قرار گرفتن بازی در سبک آرکید، یک نوع تجربه رکوردی محسوب می‌شود. می‌توانید با دوستان خود کل کل کنید و امتیازات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. بیش از ۵۰ سطح برای بازی در نظر گرفته شده است و خودروهای متنوع، یکی از عواملی است که جذابیت بازی را دوچندان می‌کند.

بازی مسیرهای بسیار شگفت‌انگیزی دارد و گرافیک، یکی از فاکتورهای ارزشمند بازی محسوب می‌شود

گرافیک بازی بسیار عالی کار شده است و بهترین نمود آن را می‌توان در مسیرهای شگفت‌انگیز بازی نظاره کرد. خودروها در طرح‌های مختلف ارائه شده‌اند و تنوع جذابی دارند. از ماشین پلیس بگیرید تا ماشین‌های فروش اغذیه، از جمله این ماشین‌ها هستند. در حین تجربه بازی، می‌توانید از مسیرهای بازی لذت ببرید و ترکیب رنگی بسیار متنوع و زنده‌ای را در آن‌ها مشاهده کنید. حساسیت گیم‌پلی بازی بسیار بالا است و با یک چرخش اشتباه، به کناره‌های مسیر برخورد می‌کنید و باید از ابتدا کار خود را شروع کنید. روند تنظیم محل دورزدن‌ها و قرار گرفتن در یک مسیر مستقیم، عوامل موفقیت شما هستند و این موضوع می‌تواند بسته به خودروی شما، قدری متفاوت باشد. خودروها در اندازه‌های مختلف وجود دارند و همین باعث می‌شود که بازی از حالت یکنواختی خارج شود.

Drifty
Drifty
Drifty
آیتم‌های سفارشی‌سازی بازی بسیار متنوع هستند و می‌توانید از خودروهای جذاب بهره ببرید

در حالت کلی می‌توان بازی Drifty را در جایگاهی دانست که به واسطه استفاده از یک گیم‌پلی سرگرم‌کننده و ارائه محیط‌های جذاب و چشم‌نواز، موفق می‌شود سلیقه مخاطبین زیادی را به سمت خود جلب کند. بازی از آیتم‌های زیادی برای سفارشی‌سازی بهره می‌برد و می‌توانید از امتیازاتی که در طول مسیر کسب می‌کنید برای خرید اتومبیل‌های بیش‌تر و آپدیت‌ بخش‌های مختلف استفاده کنید. بازی در مسیرهای مختلف جریان خواهد داشت و می‌توانید مسیرهای زیبایی را که در قاره آسیا جریان دارد مشاهده کنید. لزوم موفقیت در این اثر، آشنایی به مسیر مسابقه و مهارت‌ یافتن در کنترل ماشین است. این کنترل به طور کلی روی حالت دریافت قرار داده شده است و به هیچ عنوان قرار نیست که یک ماشین‌سواری ساده را تجربه کنید. عرض مسیرها گاهی بسیار کم می‌شود و باید تنظیم درستی برای عبور از آن‌ها داشته باشید. برای تجربه بهتر بازی، باید مسیر مسابقه را طوری در نظر بگیرید که انگار روغن همه جای آن را فرا گرفته است و موفقیت در عبور از چنین مسیری به مهارت شما در کنترل ماشین بستگی دارد.

بازی Drifty می‌تواند برای ساعت‌ها شما را سرگرم کند و علاقه‌مندان به دریفت را قدری در این فضای جذاب قرار دهد. بازی سبک ساده‌ای را در پیش گرفته است و صرفا یکی از همان آثار رکوردی است که با حال و هوای آرکید عرضه شده‌اند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Drifty

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده