// یکشنبه, ۲۸ مرداد ۹۷ ساعت ۱۹:۵۷

روز چهارم و نهایی مرحله گروهی مسابقات The International 8 بازی DOTA 2 دیشب با برگزاری ۱۲ دیدار از هر گروه پیگیری شد و در این مطلب نگاهی به بهترین حرکات تیم‌ها در این روز خواهیم داشت.

روز چهارم و نهایی مرحله گروهی مسابقات The International 8 بازی DOTA 2 در حالی پایان یافت که باری دیگر تیم‌های Team Liquid و VGJ.Storm در صدر جدول گروه‌ها قرار گرفتند. در این روز تیم‌های Invictus Gaming و paiN Gaming به خاطر کسب نتایج ضعیف به قعر جدول گروه‌ها سقوط کردند و از ادامه رقابت‌ها بازماندند. در مرحله گروهی مسابقات، هیروی Vengeful Spirit با حضور در ۶۹ بازی آمار بیشترین هیروی پیک شده و هیروی Enchantress با ۱۱۸ بن آمار بیشترین بن را در بین هیرو‌ها دارد. در جایگاه دوم و سوم جدول بیشترین هیرو‌های پیک شده نام هیروهای Mirana و Tiny با حضور در ۶۱ و ۶۰ بازی دیده می‌شود و جایگاه دوم و سوم بیشترین هیروهای بن شده نیز به هیروهای Io و Necrophos با ۱۰۷ و ۹۵ بن اختصاص دارد. شما می‌توانید بهترین حرکات تیم‌ها در روز چهارم مرحله گروهی را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

بهترین حرکات روز چهارم مرحله گروهی | دانلود از وب‌سایت آپارات

مرحله اصلی مسابقات The International 8 از تاریخ ۲۹ مرداد تا ۳ شهریور (۲۰ تا ۲۵ آگوست) برگزار می‌شود و در این مرحله تیم‌ها برای دستیابی به عنوان قهرمانی در دو براکت بالایی و پایینی به رقابت می‌پردازند. قالب برگزاری دیدارهای این مرحله به استثنای دیدارهای روز اول براکت پایینی و مسابقه فینال به صورت BO3 است و دیدارهای روز اول براکت پایینی و فینال به ترتیب با فرمت BO1 و BO5 برگزار خواهند شد.

منبع Zoomg

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده