// شنبه, ۲۷ مرداد ۹۷ ساعت ۱۵:۲۶

جدید‌ترین بسته الحاقی بازی Railway Empire با نام The Great Lakes محتویاتی با محوریت کانادا را به بازی اضافه می‌کند. 

Railway Empire یک بازی مدیریت راه آهن است که در آن، می‌توانید شبکه راه آهن خودتان را گسترش دهید و به مرور زمان، قطار‌های جدیدی وارد این شبکه کنید. این بازی مدیریتی با داشتن بخش‌هایی چون کمپین داستانی یا حالت سندباکس، استقبال خوب گیمر‌ها را در پی داشت و جزو بازی‌هایی است که طرفداران آثار مدیریتی قطعا از تجربه آن لذت خواهند برد. پس از این یک بسته الحاقی برای این بازی منتشر شده بود که گیمر‌ها در آن، می‌توانستند شبکه راه آهن خودشان را در مکزیک گسترش بدهند و حال در جدید‌ترین اخبار بازی، DLC جدید این بازی هم منتشر شده است که بازیکنان را به کانادا می‌برد.

این بسته الحاقی که The Great Lakes نام دارد، در حال حاضر در آمریکا منتشر شده است و در اروپا هم دو روز دیگر یعنی در تاریخ ۲۰ مرداد در دسترس قرار خواهد گرفت. این بسته الحاقی یک سیستم آب و هوایی جدید را به بازی اضافه می‌کند و از آنجایی که در کانادا جریان دارد، اکثرا شاهد آب و هوایی سرد خواهید بود که همین مساله هم نیاز مردم به لباس‌های گرم و موارد لازم برای تهیه آن‌ها را افزایش می‌دهد و می‌توانید با انتقال چنین مواردی به شهر‌های این مناطق، درآمد خوبی به‌دست بیاورید. 

بسته The Great Lakes همچنین تعداد زیادی چالش و سناریو هم به بازی اضافه می‌کند و البته که می‌توانید در حالت آزاد هم بدون هیچ محدودیت مالی و مسائل اینچنینی، با آزادی اقدام به ساخت شبکه راه آهن خودتان و توسعه آن کنید. از طرف دیگر، بیش از ۴۰ لوکوموتیو و ۳۰ واگن قطار هم که کاملا از روی مدل‌های واقعی ساخته شده‌اند با این DLC به بازی اضافه خواهند شد و باید به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده کنید. 

منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده