// چهار شنبه, ۲۴ مرداد ۹۷ ساعت ۱۱:۲۸

کمپانی مایکروسافت سری کنترلرهای فانتوم را برای ایکس باکس وان معرفی کرد.

اگر قصد خرید کنترلر برای ایکس باکس وان خود دارید، می‌توانید تا ماه آینده و عرضه جدیدترین کنترلرهای ایکس باکس وان منتظر بمانید. طبق جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی، کمپانی مایکروسافت دو کنترلر جدید را برای Xbox One معرفی کرد.

اولین کنترلر فانتوم مشکی نام دارد و در تاریخ ۲۰ شهریور ماه (۱۱ سپتامبر) با قیمت ۷۰ دلار عرضه می‌شود. از نظر ظاهری، فانتوم مشکی ترکیبی از رنگ‌های شفاف و مات را در خود جای داده است و پایین بدنه این کنترلر طلایی رنگ است. دکمه‌ها و آنالوگ‌های این کنترلر جدید مشکی رنگ هستند؛ این در حالی است که دی‌پد فانتوم مشکی، به رنگ طلایی است و ظاهر زیبایی به خود گرفته است.

دومین کنترلر جدید Xbox One، فانتوم خاکستری/آبی نام دارد که در تاریخ سه مهر ماه (۲۵ سپتامبر) در آمریکا و کانادا و در تاریخ ۱۷ مهر ماه (۹ اکتبر) به صورت جهانی با قیمت ۶۵ دلار عرضه می‌شود. همانطور که از اسم این کنترلر پیدا است، بدنه فانتوم خاکستری/آبی ترکیبی از رنگ‌های خاکستری و آبی است. جلوی این کنترلر شاهد رنگ خاکستری هستیم و رنگ آبی مختص به پشت بدنه کنترلر و بدنه آنالوگ‌های فانتوم خاکستری/آبی است.

در ادامه گفته شده است که علاقه‌مندان می‌توانند از طریق فروشگاه مایکروسافت کنترلر مورد علاقه خود را پیش خرید کنند. دو کنترلر سری فانتوم دارای جک ۳.۵ میلی‌متری و بلوتوث هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به فانتوم مشکی و فانتوم خاکستری/آبی را در زومجی مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

فانتوم مشکی

فانتوم مشکی

فانتوم خاکستری/آبی

فانتوم خاکستری/آبی

منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده