// سه شنبه, ۲۳ مرداد ۹۷ ساعت ۲۰:۳۱

استودیو اپیک گیمز اعلام کرد که اسلحه Heavy Sniper Rifle که در گذشته معرفی شده بود، امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

در گذشته بود که استودیو اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر بازی Fortnite، دو اسلحه جدید برای این بازی معرفی کرد. اولین اسلحه یک Double Barrel Shotgun بود که چند روزی است به بازی اضافه شده است. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو اپیک گیمز اعلام کرده است که امروز اسلحه تک تیرانداز جدید بازی Fortnite نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

اسلحه Heavy Sniper Rifle بازی فورتنایت قدرت بالایی دارد و شباهت بسیار زیادی به سلاح Barrett Sniper دارد. از این رو می‌توانید آسیب بسیار بالایی به سازه‌های داخل بازی وارد کنید و مهم نیست که از چه متریالی در ساخت و سازها استفاده شده است. از طرفی ظاهرا از طریق این اسلحه تک تیرانداز جدید می‌توانید با یک تیر بازیکنان تیم حریف را از پای در آورید. البته در این میان به این نکته توجه داشته باشید که در اسلحه‌ جدید بازی فورتنایت، پس از شلیک اولین گلوله، مدت زمانی طول می‌کشد تا گلوله دوم آماده شلیک شود و باید به این موضوع دقت داشته باشید.

نظر شما کاربران زومجی در مورد اسلحه تک تیرانداز و انواع آن در بازی Fortnite جیست؟ تا چه اندازه از این اسلحه‌ها استفاده می‌کنید؟

منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده