// سه شنبه, ۲۳ مرداد ۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

بازی موبایل Versus Fight، نبردهای آنلاین و نوبتی را با انبوهی از شخصیت‌ها ارائه می‌کند و بسیار اعتیادآور ظاهر شده است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Versus Fight اثری است که Azur Interactive Games Limited با انبوهی از کاراکترهای متنوع منتشر کرده است و نبردهای آنلاین و نوبت محور را ارائه می‌کند. این بازی اندروید و آیفون، دربرندارنده کارت‌های قدرت بسیاری است و بازیکن می‌تواند بنا به علاقه خود، در نبردها شرکت کند و رتبه خود را در میان دیگر بازیکنان بهبود بخشد.

تعدادی از سبک‌های پلتفرم موبایل هستند که پتانسیل بالایی را برای آثار خود ایجاد می‌کنند تا در زمره بازی‌های اعتیادآور قرار گیرند. بازی‌های نوبتی به دلیل سادگی و استراتژی خاصی که دارد، یکی از این سبک‌ها است و معمولا بازی‌های درخورشانی بسیاری را در این شاهد هستیم. حال سازندگان بازی Versus Fight از چنین فرصتی استفاده کرده‌اند و یک اثر مبارزه‌ای جذاب و هیجان انگیز را ارائه کرده‌اند. بازی شخصیت‌های متنوع بسیاری دارد و توانایی هر کدام با استفاده از کارت‌های قدرت مشخص می‌شود. برای موفقیت در بازی، کار سختی در پیش ندارید و تنها باید نقاط ضعف و قدرت هر کاراکتر را شناسایی کنید. کارت‌های قدرت قابلیت بهینه سازی دارند و می‌توانید از امتیازاتی که به واسطه برد کسب می‌کنید، برای لول‌آپ کردن این کارت‌ها استفاده کنید. ملکه، تایتان و اسیدبورن، تنها گوشه‌ای از این کاراکترها هستند و می‌توانید در نبردهای زمان‌-واقعی، از آن‌ها بهره ببرید. تمامی‌رقابت‌ها آنلاین است و با بازیکنان واقعی سروکار دارید. شخصیتی که دارید، رفته رفته ارتقا پیدا می‌کند و در نتیجه وارد لیگ‌های بالاتر، با بازیکنان سخت‌تر می‌شوید.

Versus Fight
Versus Fight
Versus Fight

گرافیک بازی جذاب و چشم نواز است و حمله ضربات حمله و دفاع، با جلوه‌های ویژه خاصی نمایش داده می‌شوند. اطلاعات سلامتی و قدرت هر کاراکتر نیز روی شخصیت به خوبی نمایان است و بازیکن می‌تواند، برنامه ریزی خود را پیاده‌سازی کند. زمان کوتاهی برای وارد کردن ضربات خود دارید و کارت‌های موجود، در پایین صفحه قابل مشاهده است. در ابتدای مراحل، پیروزی‌های زیادی کسب می‌کنید و این مراحل صرفا جنبه آموزشی دارند؛ اما یقینا در لیگ‌های بالاتر، بازیکنان باتجربه سد راه شما، برای کسب پیروزی‌های بیش‌تر خواهند بود. تنها کاری که شما باید انجام دهید، آمادگی برای نبرد از طریق کسب کارت‌های قدرت و در ادامه تجربه آن است. تمرکز ذهن و انتخاب استراتژی‌های درست، مورد مهمی است که بازیکنان حرفه‌ای را از مبتدی‌ها سوا می‌کند و حتما باید به ویژگی هر کاراکتر توجه ویژه‌ای داشته باشید.

انتخاب استراتژی برای هر نبرد، اهمیت بالایی در این اثر نوبت محور دارد

نبردهای گروهی در بخش کلن بازی Versus Fight وجود دارد و می‌توانید با همکاری دیگر اعضای کلن، به مصاف نبردهای جذاب‌تر بروید. یقینا این بخش دارای جوایز بیش‌تری است و هماهنگی در بین اعضا، اهمیت بالایی دارد. لوت باکس‌ها، پس از پیروزی در نبردها اعطا می‌شوند و می‌توانید از آن‌ها برای ارتقا لول کارت‌های خود استفاده کنید. طراحی شخصیت‌ها به عهده شما است و می‌توانید، به المان‌های بیش‌تری از کاراکتر خود دسترسی داشته باشید. محیط نبردها پویایی جذابی دارد و از ترکیب‌های رنگی جذابی نیز استفاده شده است. شخصیت‌های بازی، سلاح خاصی برای خودشان دارند؛ از شمشیر و جادو بگیرید تا سربازانی که از قلب و وفاداری خود برای نبردها استفاده می‌کنند. کاریزمای هر شخصیت، قابل توجه است و می‌تواند تا مدت‌ها در یاد بازیکنان بماند.

Versus Fight
Versus Fight
Versus Fight
نقطه قوت و ضعف هرکدام از شخصیت‌های بازی، استراتژی و عدم پیش‌بینی بودن نبردها را بالا می‌برد

نبردهای کلن، تفاوت عمده‌ای با مبارزات عادی بازی دارند و پیچیدگی خاصی دارد. قهرمانانی که انتخاب کرده‌اید، تنها اجازه حمله به مهاجمین را دارند و نباید به محافظین قلعه‌ها نزدیک شوند. قلعه هر کلن، حرف اول را در این نبردها می‌زند و همه حمله‌ها باید با هدف آسیب‌زنی به برج‌های این قلعه‌ها باشد. انتخاب نبردهای تن به تن باید به گونه‌ای باشد که، نقطه و قوت و ضعف قهرمان روبرویی را بشناسید و شانس بالایی برای پیروزی خود قائل باشید. یقینا چنین بخشی می‌تواند ساعت‌های زیادی شما را سرگرم کند و مهارت‌های مدیریتی را به شما یادآور کند. بازیکنان در ادامه کارت‌های جدید را کسب می‌کنند و می‌توانند با قهرمان خود مچ کنند. هر کارت در ابتدا دارای لول ابتدایی است و می‌تواند در زمینه میزان آسیب زنی، آپگرید دریافت کند. هرچه قدر که در لیگ‌های بهتری حضور داشته باشید، شانس‌تان برای شکست حریفان بیش‌تر است و خلاقیت بیش‌تری در نبردها خواهید داشت. War Box‌ها پس از هر نبرد اعطا می‌شود و می‌توانید ایکس‌پی‌های مشخصی را دریافت کنید. کارت‌های جدید معمولا درون همین جعبه‌ها هستند.

بازی Versus Fight تجربه جالبی است که علاقه‌مندان به بازی‌های نوبتی را راضی می‌کند. تنوع جذاب شخصیت‌ها و کارت‌های قدرت، المان‌های مهمی هستند که برای قرارگرفتن بازی در جمع آثار اعتیادآور کافی به نظر می‌رسند. تنها کاری که باید انجام دهید، آمادگی برای نبردی تن به تن و جذاب است. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Versus Fight

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده