// دوشنبه, ۲۲ مرداد ۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

بازی موبایل Stone Arena اثری است که نبردهای استراتژیک کوتاه را با گیم‌پلی‌ای که تاکنون تجربه نکرده‌اید، ارائه می‌کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Stone Arena ساخته 37GAMES، نوآوری جالبی را در سبک استراتژیک ارائه داده است و بازیکنان می‌توانند نبردهای جالبی را در مدت زمان کوتاه و مفید تجربه کنند. برای موفقیت در بازی، اتحاد نیروها اهمیت بسیار بالایی دارند و حتما باید به عنوان یک رهبر، از استراتژی‌های مناسبی استفاده کنید. این بازی اندروید گرافیک بسیار بالایی دارد و گیم‌پلی روان آن، مشخص‌کننده ارزش والایش است.

از همان ابتدا که وارد بازی Stone Arena می‌شوید، ریتم جدید گیم‌پلی را متوجه خواهید شد و حس تازگی آن به وضوح مشخص خواهد بود. گویی که انگار چنین روندی را قبلا نداشته‌اید و در حال تجربه ملموس یک بازی کامپیوتری هستید. شما باید قهرمانی که در اختیار دارید را با کلیک کردن روی صفحه بازی، به منطقه‌ای که دل‌تان می‌خواهد هدایت کنید و دستور حمله را صادر کنید. چنین چیزی کمتر در بازی‌های پلتفرم موبایل پیاده شده است و این به معنی پیشرفت در این ژانر محسوب می‌شود. چیزی که بیش از همه مهم است، روان بودن گیم‌پلی بازی و عدم وجود تجربه ناخوشایند آن است. معمولا آثار متوسط این پلتفرم، با مشکلات عدیده‌ای در زمینه کنترلر بازی روبرو هستند و لگ‌های زیادی دارند؛ چیزی که در این بازی اصلا دیده نمیشود و بازیکن بدون بروز مشکل، می‌تواند بازی را تا انتها ادامه دهد. شما تنها یکی از شخصیت‌های بازی را در اختیار دارید و حتی می‌توانید با عقب راندن آن به سمت کمپ اصلی، جان دوباره‌ای به وی تزریق کنید. بقیه شخصیت‌ها تنها روی صفحه بازی قرار داده می‌شوند و خودشان وظیفه حمله و دفاع از قلعه را انجام می‌دهند.

Stone Arena

گرافیک این بازی استراتژیک اندروید، بسیار باکیفیت و همراه با بافت‌های قابل قبول و شخصیت‌ها نیز با دید ریزبینانه، بسیار عالی کار شده‌اند. موسیقی تلفیق جالبی با شخصیت‌های بازی دارد و به موقع می‌تواند حس و حال اکشن بازی را چند قدم رو به جلو هدایت کند. بازی دارای نقشه کوچکی است که جزئیات بسیار بالایی دارد و می‌تواند از همه‌نظر برای بازی کافی باشد. جلوه‌های ویژه هنگام استفاده از جادو و ایجاد درگیری بین نیروها، به بهترین شکل ممکن نمایش داده می‌شوند. هر شخصیت بازی دارای قدرت خاصی است و بدین‌منظور سازندگان نیز سعی کرده‌اند که مطابق با جزئیات هر کدام از این قهرمان‌ها، طراحی سلاح‌ها و روند حرکتی شان را مطابقت دهند و باید گفت که در این امر موفق بوده‌اند.

نوع خاصی از گیم‌پلی در این اثر استراتژیک به کار برده شده است که شاید تا کنون آن را تجربه نکرده‌اید

همان‌طور که تا الان متوجه شده‌اید، بازی تماما روی شخصیت‌های قهرمان بازی استوار شده است و هر چه قدر که آن‌ها را بهتر بشناسید و قابلیت‌هایشان را مورد استفاده قرار دهید، پیروزی به شما نزدیک‌تر خواهد بود. استقرار و رهبری صحیح نیروها اهمیت زیادی دارد و در مراحل بالاتر نمود بیش‌تری پیدا می‌کند. قهرمانان بنا به قابلیتی که دارند، تنها در جایگاه خاصی قدرت اصلی‌شان را بروز می‌دهند و می‌توانند در به عقب راندن دشمنان، کارساز باشند. در تمامی‌ حالات، اتحاد نیروها برای نابودکردن دشمنان لازم و ضروری است و حتما باید این اتحاد را در خطوط اصلی که نزدیک دشمن قرار دارد، حفظ کنید. نبردها زمان بسیار کوتاهی دارند و همین امر موجب می‌شود که استراتژی در این اثر، اهمیت فوق‌العاده بالایی داشته باشد. در واقع خلاقیت در فرستادن نیروها، باعث می‌شود که استفاده مفیدی از زمان داشته باشید و نیروهای خود را سریعا در بهترین آرایش خود قرار دهید. هدف برجک‌های دشمن هستند و اگر زودتر از آنان، بتوانید برجک‌های دوگانه را نابود کنید، پیروزی بازی لقب خواهید گرفت.

Stone Arena

تنوع قهرمانان افسانه‌ای بازی و طراحی قابلیت‌های هرکدام در سطح بسیار بالایی قرار دارد

نبردها همواره بین دو گردان صورت می‌گیرد و باید تا می‌توانید پیشروی خود را برای رسیدن به لول‌های بالاتر ادامه دهید. در سطوح پیشرفته بازی، دیگر خبری از دوره‌های آموزشی و مقدماتی نیست و استراتژی ناب و رهبری صحیح، دوفاکتور مهم برای پیروزی محسوب می‌شوند. در چنین مراحلی، شناخت درست قهرمانان اهمیت بالایی دارد و باید ارتقای قهرمانان را در اولویت کارهای خود قرار دهید. ارتقای شخصیت‌ها، روی قدرت حمله آن‌ها و نوار سلامت‌شان در حین نبرد تاثیرگذار است و به مانند هر بازی استراتژیک شاخصی، یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی محسوب می‌شود. بازی به هیچ عنوان خسته‌کننده ظاهر نمیشود و ریتم سریع و سیر نبردها و البته زمان کوتاه‌شان، انتخاب به جایی بوده است که سازندگان اتخاذ کرده‌اند.

بازی Stone Arena، تجربه جدیدی است که تجربه نبردهای کوتاه با قهرمان‌های افسانه ای را فراهم کرده است. این اثر حد و حدود خودش را به خوبی شناخته است و به هیچ عنوان وارد فاز خسته کنندگی نمی‌شود، به همین خاطر می‌تواند همه مراحلش را به یک اندازه جذاب نگه دارد و برای بازیکن خوشایند باشد. این بازی را می‌توانید از پلی استور برای سیستم عامل اندروید دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید Stone Arena

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده