// یکشنبه, ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت ۲۱:۰۱

دورهمی آریو با محوریت مینی پابجی در روز ۱۸ مرداد در گیم‌نت ولکانو با حضوری جمعی از اصحاب رسانه، استریمرها و ورزشکاران eSports برگزار شد.

روز پنجشنبه ۱۸ مرداد، آریو با حضور جمعی از اصحاب رسانه، استریمرها و ورزشکاران eSports رویدادی را با محوریت بازی بتل رویال مینی پابجی در گیم‌نت ولکانو به صورت اختصاصی برگزار کرد. به گفته‌ی آریو این رویداد با دو هدف معرفی بازی مینی پابجی به رسانه‌ها و گیمرهای حرفه‌ای و همچنین ایجاد ارتباطی نزدیکتر میان آریو، رسانه‌ها و افراد تاثیر گذار در صنعت بازی‌ها برگزار شده است.

البته این نخستین باری نیست که آریو با هدف معرفی بازی‌ مینی پابجی رویدادی را برگزار می‌کند و پیش از این نیز در تاریخ ۱۱ خرداد، گیم‌نت ولکانو میزبان افراد شناخته شده صنعت گیم به مناسبت بتا تست مینی پابجی بود. یکی از نکات رویداد آریو، فراهم آمدن بستری مناسب در فضایی دوستانه بود تا گیمرها و اصحاب رسانه بتوانند دغدغه‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و مباحث خوبی نیز در این رویداد مطرح شد. در جریان این رویداد آریو نیز با توجه به ظرفیت‌هایی که به عنوان یک پلتفرم رایانه‌های شخصی و البته موبایل در صنعت گیم ایران دارد، اقدام به معرفی این ظرفیت‌ها برای از بین بردن دغدغه‌های گیمرها و مدیا کرد.

گیم نت ولکینو رویداد آریو

بازی مینی پابجی اکنون به صورت کاملا فارسی در آریو منتشر شده است

در کنار مباحث بیان شده، آریو از از ویژگی‌ جدید خود به نام «صفحات تایید شده»‌ نیز رونمایی کرد. این صفحات فعالیتی مشابه برخی شبکه‌های اجتماعی دارند و بعد از درخواست کاربر و بررسی و تایید توسط آریو، به کاربران اجازه می‌دهند تا محتوای خود را در فضایی حرفه‌ای و با دسترسی به کدهای HTML 5 و ویرایشگر پیشرفته منتشر کنند.

اما در جریان رویداد اختصاصی مینی پابجی، فرصتی پیش آمد تا مهمانان با یکدیگر به تجربه و رقابت در این بازی بپردازند. بازی مینی پابجی یک اثر چندنفره بتل رویال است که قصد دارد تا از دیدی متفاوت تجربه‌ هیجان‌انگیز تلاش برای زنده ماندن به عنوان آخرین نفر را به تصویر بکشد. نسخه اصلی مینی پابجی توسط استودیوی IOA Games و با نام Mini Battlegrounds توسعه یافته است و شرکت مدریک وظیفه‌ی نشر، ترجمه و بومی‌سازی آن را در ایران برعهده دارد. یکی از نکات مهم بازی قیمت ۲۵ هزار تومانی این بازی در ایران است، در حالی که این بازی اکنون با قیمت ۵ دلار در استیم به فروش می‌رسد.

بازی مینی پابجی

طبق اعلام آریو سرورهای نسخه‌ی فارسی به سرورهای نسخه‌ی استیم بازی متصل شده است تا بازیکنان قادر به رقابت با یکدیگر باشند.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده