// یکشنبه, ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۵:۲۹

اطلاعات و تصاور تازه‌ای از فیلم مردی بدون سایه به کارگردانی علیرضا رئیسیان با بازی لیلا حاتمی منتشر شد.

فیلم سینمایی مردی بدون سایه سومین فیلم از جدیدترین سه‌گانه‌ی علیرضا رییسیان پس از فیلم‌های «چهل سالگی» و «دوران عاشقی» خواهد بود. طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، فیلمبرداری فیلم مردی بدون سایه پس از یک ماه در اسپانیا به‌پایان رسیده است و قرار است در ایران دنبال شود. شرکت گردشگری ساحل آفتاب وظیفه اسپانسرینگ این فیلم را بر عهده داشت و به گفته‌ی علیرضا رییسیان، این شرکت نقش بسیار تعیین کننده‌ای در پروسه تولید فیلم داشته است.

فیلم مردی بدون سایه با حضور بازیگران اسپانیایی و ایرانی ساخته خواهد شد. این فیلم که به بحران عاطفی و زناشویی انسان معاصر می‌پردازد و نگاهی هم به مشکلات اجتماعی خواهد داشت، با بازی بازیگرانی مانند لیلا حاتمی، علی مصفا، فرهاد اصلانی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، نادر فلاح و به‌آفرید غفاریان ساخته خواهد شد. می‌توانید تصاویر تازه‌ای را که از این فیلم منتشر شده است مشاهده کنید:

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی

به‌تازگی نیز لیلا حاتمی برای بازی در فیلم رگ خواب ساخته حمید نعمت الله برای بهترین بازیگری زن در هجدهین جشن حافظ کاندید تندیس حافظ شده است. شما کاربران زومجی نیز می‌توانید نظر خود را درباره تصاویر و اطلاعات فیلم مردی بدون سایه و نامزدی لیلا حاتمی برای تندیس بهترین بازیگر زن با ما درمیان بگذارید.

منبع ایسنا
کاراکتر باقی مانده