// یکشنبه, ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت ۲۱:۳۱

استودیو Steel Crate Game با انتشار توییتی اعلام کرد که بازی دورهمی و گروهی Keep Talking and Nobody Explodes برای کنسول‌ها پورت می‌شود.

بازی Keep Talking and Nobody Explodes که محوریت آن در مورد مهارت‌های گفت و گو است، به‌زودی برای کنسول‌های خانگی منتشر می‌شود.

بازی مذکور که در ابتدا برای هدست‌های واقعیت مجازی منتشر شده بود حال به گفته رئیس استودیو استیل کریت گیمز (Steel Crate Games) برای کنسول‌ها نیز پورت خواهد شد. استودیو یاد شده با انتشار پستی در حساب کاربری خود اعلام کرد که هفته آینده بازیکنان می‌توانند این بازی را خریداری کنند. در ادامه می‌توانید توییت سازندگان را مشاهده کنید:

بازی Keep Talking and Nobody Explodes در تاریخ ۲۵ و ۲۶ مرداد برای کنسول‌های ایکس ‌باکس وانمک و  نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. بازی مذکور را هم اکنون برای کنسول‌ خود پیش‌ خرید کنید.

پیش‌تر کاربران برای تجربه این بازی به طور گروهی با مشکلاتی همچون مجهز شدن همگی به هدست‌های واقعیت مجازی روبرو می‌شدند که پس از عرضه این بازی روی کنسول‌ها حال کاربران می‌توانند روند آسان‌تر و راحت‌تری را با یکدیگر تجربه کنند.

Keep Talking and Nobody Explodes

بازی Keep Talking and Nobody Explodes هم اکنون از طریق پی سی، مک و لینوکس برای هدست‌های واقعیت مجازی آکیولس ریفت، پلی استیشن VR، هدست Gear VR و Daydream در دسترس است. ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) مصادف می‌شود با راه‌یابی این بازی روی نینتندو سوییچ و پلی‌ استیشن 4 و پس از آن یک روز دیرتر یعنی ۲۶ مرداد نیز شاهد انتشار بازی روی پلتفرم ایکس باکس وان خواهیم بود.

گفتنی است که بازی مذکور در استیم توانسته است نظرات کاربران را به خود جلب کند و عبارت Overwhelmingly Posetive را در صفحه نقد‌های استیمش به‌دست بیاورد. برای اطلاع بیشتر از طریق این لینک می‌توانید به صفحه استیم آن مراجعه کنید.

سازندگان ضمن مشخص کردن تاریخ انتشار این بازی روی کنسول‌های یاد شده تریلری نیز منتشر کردند که کاربران را در حال تجربه بازی گروهی نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

نظرات خود را در مورد Keep Talking and Nobody Explodes و بازی‌های گروهی با زومجی در میان بگذارید.

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده