// یکشنبه, ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۵:۰۳

بازی موبا و ساید-اسکرولینگ Hyper Universe به صورت رایگان برای ایکس باکس وان منتشر شد.

در میان اخبار بازی، استودیو مستقل کویوسافت و کمپانی نکسون آمریکا اعلام کردند که بازی رایگان (Free-to-Play) موبا براولر Hyper Universe که پیش از این برای کامپیوتر منتشر شده بود، در دسترس کاربران ایکس باکس وان قرار گرفته است.

در زمان شروع بازی تعداد ۳۹ کاراکتر متنوع در دسترس خواهد بود که هر یک از آن‌ها مهارت‌ها و سبک مبارزه مختص به خود را دارند. همچنین بازیکنان می‌توانند از میان دو نقشه متفاوت یکی را به دلخواه انتخاب کنند و به مبارزه بپردازند. یکی از این نقشه‌ها Delta Station نام دارد که یک پایگاه نظامی تحت فرماندهی کاپیتانی قدرتمند است و نقشه دیگر با نام Dragon Refuge شناخته می‌شود که یک محیط جنگلی سرسبز با اژدهایی نهفته در درون آن است.

بازیکنان در بازی Hyper Universe شاهد ویژگی‌های دیگری نظیر حالت Spectate Mode که امکان تماشای بازی سایر بازیکنان را فراهم می‌کند و حالت Custom Match که امکان تسلط یافتن به مهارت‌ها و تمرین با دوستان را برای بازیکنان مهیا می‌کند، خواهند بود. کمپانی Nexon America درباره انتشار این بازی برای ایکس باکس وان گفت:

به مناسبت انتشار بازی Hyper Universe برای ایکس باکس وان، کاربرانی که از تاریخ شانزدهم مرداد (۷ اوت) تا نوزدهم شهریور (۱۰ سپتامبر) به تجربه بازی بپردازند و ۱۰ مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارند، پوسته انحصاری Aurora’s Blade کاراکتر آلن را دریافت خواهند کرد. همچنین ماموریت‌های روزانه و هفتگی بازی، پوسته‌ها و کوپن‌هایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند که با استفاده از این کوپن‌ها می‌توان تقریبا تمام پوسته‌های بازی را آزاد کرد.

بازیکنان می‌توانند بسته Ultimate Hypers Pack را با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در ایکس باکس وان خریداری کنند. این بسته که بالغ بر ۱۲۰ دلار ارزش دارد، شامل دسترسی فوری به تمام هایپر‌ها در زمان عرضه، تمام هایپرهای آتی، شش پوسته انحصاری ایکس‌باکس و تجهیزات منحصربه‌فردی برای کاراکترهای اسلان، آتینا، بلو رز، کِین، ایگنشا و تِرنر است که می‌توان از آن‌ها در میدان نبرد استفاده کرد.

بازی Hyper Universe در تاریخ بیست‌وهفتم دی‌ماه سال گذشته (۱۷ ژانویه) از طریق استیم در دسترس کاربران کامپیوتر قرار گرفت. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه نگاهی به تصاویری که به تازگی از بازی Hyper Universe منتشر شده است، بیاندازید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

منبع dualshockers
کاراکتر باقی مانده