// یکشنبه, ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت ۲۰:۳۱

 با انتشار یک تریلر و چند تصویر جدید، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Defunct معرفی شد.

امروز در جریان تازه‌ترین اخبار بازی و با انتشار یک سری تصویر و البته یک تریلر، متوجه شدیم که بازی Defunct، جدیدترین اثر استودیو Freshly Squeezed، قرار است راهی نینتندو سوییچ شود. این بازی ماجرایی و ریسینگ توسط کمپانی Soedesco برای کنسول هیبریدی کمپانی نینتندو منتشر خواهد شد.

داستان بازی در یک جهان پساآخرالزمانی رخ می‌دهد؛ جایی که ربات‌ها درحال سلطنت کردن روی کره‌ی زمین هستند و شما به عنوان رباتی فرسوده که از یک کشتی باری جا مانده، باید از سرعت خود استفاده کنید و قبل از اینکه دیر شود به کشتی برگردید. برای توصیف بهتر بازی، می‌توان گفت که کاراکتر اصلی بازی ترکیب سونیک و شخصیت اصلی انیمیشن Wall-E است. یک سیستم در بازی وجود دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از یک موتور به نام Gravitize استفاده کنند و با سرعتی بسیار زیاد، مسیرهای جنگلی و صحرایی را طی کنند.

گفتنی است که بخش Time Trial و شخصی‌سازی کاراکتر با استفاده از آیتم‌ها و پوشش‌های خاص هم قرار است در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. بازی Defunct در تاریخ ۲۲ شهریور راهی Nintendo Switch خواهد شد. در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده از بازی را تماشا می‌کنیم.

دانلود از آپارات

تصاویر منتشر شده از بازی

منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده