// یکشنبه, ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

بازی موبایل Naval Creed:Warships اثری است که نبردهای واقع‌گرایانه ناوهای جنگی را در پهنه دریا شبیه‌سازی می‌کند. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Naval Creed:Warships ساخته ZLOONG، اثری است که نبردهای واقعی ناوهای جنگی را در شبیه‌سازی کرده است و با ارائه یک گیم‌پلی جذاب و انعطاف پذیر، سعی داشته است تا حماسه‌های واقعی این نبردها را بازگو کند و بازیکن بتواند تجربه‌ای به مانند واقعیت را در بازی اندروید و آیفون Naval Creed:Warships تجربه کند.

گیم‌پلی بازی Naval Creed:Warships دقیقا مطابق با معیارهای کنترل یک ناوجنگی ارائه شده است و بازیکنان در صورت داشتن مهارت و آشنایی به اطلاعات کامل کشتی، می‌توانند تجربه نابی را داشته باشند و هر حریفی که روبروی‌شان قرار می‌گیرد از پا درآورند. جای تعجب هم نیست، بالاخره آثار شبیه ساز تمام تلاش خود را می‌کنند که واقع‌گرا بودن را در حالت کلی داشته باشند و بازیکنان حرفه‌ای، بتوانند تشخیص بهتری از آن نسبت به مبتدی‌ها داشته باشند. اما تفاوتی که این بازی با دیگر آثار دارد، در گسترده بودن کنترلرهای بازی با توجه به اجرای همزمان حرکت کشتی و نبردهای تن به تن است. بالاخره حرکت دادن ناو، خودش چالش بزرگی است و جمع کردن حواس به طور همزمان به بخش نبرد بازی، می‌تواند چالش برانگیز و البته جذاب باشد. سازندگان البته همه بازیکنان خودشان را مدنظر داشته‌اند و صرفا با دید یک بازی سرگرم کننده نیز، می‌توانید این اثر را تا مدت‌ها تجربه کنید. با گرفتن دوربین و نگاه به دوردست‌ها، می‌توانید به مانند یک تک‌تیرانداز، موشک‌های خود را به صورت دقیق به دشمنان خود پرتاب کنید و شانس بیش‌تری در اصابت آن‌ها داشته باشید. حالت PvP بازی که از همان ابتدا آن را تجربه می‌کنید، نبردها را با اضافه‌ شدن بازیکنان واقعی، بسیار جذاب‌تر می‌کند.

Naval Creed Warships

گرافیک این بازی، بسیار چشم نواز است و ماموریت خودش را در هرچه حماسی جلوه‌دادن نبردها، به خوبی انجام می‌دهد. طلوع و غروب خورشید به همراه مناظری که معمولا در نبردهای دریایی شاهد هستیم، همگی نشان از کار سخت سازندگان می‌دهند و باید گفت که تاحدودی هم موفق ظاهر شده‌اند. موسیقی‌ها حس و حال مخصوص خودشان را دارند و با توجه به بازسازی چندین نبرد تاریخی، بسیار نوستالژیک و غم انگیز احساس می‌شوند. شما باید در نقش یک فرمانده کارکشته، کار خود را به بهترین شکل انجام دهید و استراتژی درست نبردها را یاد بگیرید. در ابتدای بازی، آموزش‌های لازم داده می‌شود، اما خودتان باید نقشه را تحلیل کنید و با توجه به موقعیت قرارگیری دشمن، مسیر حرکت ناوجنگی خود را تعیین کنید. یقینا، باید در تک تک لحظات بازی، به‌یاد داشته باشید که با یک شبیه‌ساز تمام‌عیار روبرو هستید و صرفا نباید به عنوان یک اثر سرگرم‌کننده به آن نگاه کنید. درک یک کشتی واقعی، فاکتور بسیار مهمی است که شما را مسئولیت‌پذیر خواهد کرد.

گیم‌پلی بازی، تلفیقی از حرکت کشتی و نبردهای واقع‌گرایانه است

جنگ جهانی دوم، خواستگاهی بوده است که ناوها و کشتی‌های جنگی را احیا کرد و عظیم‌ترین کشتی‌های جهان به نبردهای دریایی اعزام شدند. باید بگوییم که بازی، طراحی این کشتی‌ها را به بازی انتقال داده است و می‌توانید با پرداخت پول و گذر از مراحل، به کنترل گرفتن همه آن‌ها را تجربه کنید. ارتقای بدنه و بالابردن قدرت حمله کشتی‌ها، کاری است که باید انجام دهید و نبردها را با قدرت بیش‌تری آغاز کنید. این بخش به صورت حرفه‌ای کار شده است و می‌توانید با جزئیات بیش‌تر روی آن‌ها کار کنید و ناو موردعلاقه خودتان را رهبری کنید. کلیت بازی روی وقایع حساس جنگ جهانی دوم پیاده سازی شده است و سعی شده است که یک بازسازی قابل تحسین روی نبردهای دریایی آن صورت بگیرد. استفاده از جنگ‌های واقعی و سرنوشت‌ساز، نکته‌ای است که این اثر را هرچه بیش‌تر به سمت حاسی بودن سوق داده است.

Naval Creed Warships

گرافیک سه‌بعدی و چشم‌نواز این اثر، بخشی حماسی بازی را به خوبی نمایش می‌دهد

بعد فنی در بازی بیش از هر چیزی در نظر گرفته شده است و تنها به واسطه یک گیم‌پلی ساده، نمیتوانید در بازی موفق شوید. فیزیک واقع‌گرایانه نمود بیش‌تری در بازی دارد و آسیب‌هایی که به بدنه کشتی شما وارد می‌شود، نقش تعیین کننده‌ای را در پیروز نبردها دارد و در این زمینه باید استراتژی بهتری را اتخاذ کنید. خواص فیزیکی کشتی‌ها از عناصر متنوعی تشکیل شده است و همه آنها قابل ارتقا هستند. بنابراین به راحتی می‌توان متوجه شد که توجه به بخش فنی، تا چه حدی می‌تواند نتیجه جنگ را تغییر دهد.

بازی Naval Creed:Warships اثری است که یک شبیه‌ساز تمام‌عیار را برای دوست داران نبردهای دریایی فراهم می‌کند و دارای المان‌های جذابی است. گیم‌پلی جذابی که تلیق دو عنصر حرکت ناوها و نبرد هست، فاکتور مهمی در موفقیت این اثر محسوب می‌شود. جلوه‌های ویژه گرافیکی نیز، بعد حماسی بازی را که برگرفته از داستان‌های واقعی جنگ جهانی دوم است، به بهترین شکل به تصویر می‌کشد. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Naval Creed:Warships

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده