// یکشنبه, ۱۷ تیر ۹۷ ساعت ۲۲:۳۴

بازی موبایل Questland اثری هیجان انگیز در سبک نقش آفرینی است که به سبب داشتن آیتم‌های سفارشی سازی متنوع و وسیع، سرگرم کننده و منحصربه‌فرد است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Questland اثری شگفت‌انگیز در سبک نقش‌آفرینی است که استودیو Gamesture sp. z o.o آن را ارائه کرده است. آیتم‌های سفارشی سازی بازی از تنوع و گستردگی کاملی برخوردار است و به همین جهت، بازی اندروید و آیفون Questland تمام استفاده را از سبکی که در آن حضور دارد می‌کند و همه ویژگی‌های آن، در گرو تصمیمات بازیکن و عملکرد وی در مبارزات است.

شاکله بازی روی مبارزه با هیولاهای مختلف در بازی است و با توجه به داستانی که در این اثر شاهد هستیم، نبردها حس و حال حماسی و چالش برانگیزی برای بازیکنان دارند. بازی بیش‌تر روی بخش شخصی‌سازی استوار شده است و هر قدر که بتوانید شمشیر و زره خود را قدرتمندتر کنید، آسان‌تر پیروز نبردها خواهید بود. بازی یک بخش گیم‌پلی کوتاه در هنگام نبرد با هیولاهای بازی دارد که به صورت اول شخص طراحی شده است و حس جالبی را به بازیکنان ارائه می‌کند. تصمیم‌گیری‌های شما مستقیما روی نبردها تاثیر دارد و باید در تاکتیکی‌ترین شرایط ممکن، بتوانید بهترین تصمیم‌ها را اتخاذ کنید. شمشیر و سلاح را باید خودتان بسازید و از آیتم‌های ویژه برای بالابردن قدرت آن‌ها استفاده کنید. این اقلام همگی حالت افسانه‌ای دارند و شکل و شمایل خاصی برای هر کدام در نظر گرفته شده است. همه اقلام بازی قابل سفارشی سازی هستند و سازندگان برای این بخش از طراحی مدرن و کامل بازی‌های بزرگ الهام گرفته‌اند. این طراحی به طوری است که جز به جز سلاح خود را می‌توانید مشاهده کنید و در چندین بخش مجزا به آپگرید کردن آن و اضافه کردن ویژگی‌های جدید بپردازید.

Questland
Questland
Questland

محیط و گرافیک بازی طراحی بصری و خوبی دارد و شاهد دنیای شگفت انگیزی در بازی هستیم؛ دنیایی که در آن حضور دارید مربوط به سرزمین والیا است و هر قدر که در بازی پیش بروید، این زیبایی دوچندان می‌شود. داستان بازی در این سرزمین اتفاق می‌افتد و وقتی که کل سرزمین در صلح زندگی می‌کند، ناگهان همه چیز با هجوم هیولاهای عجیب و غریب برهم می‌خورد و نیروهای تاریک بر کل سرزمین سیطره پیدا می‌کنند. عنکبوت‌های خون آشام، اسکلت‌های متحرک و قورباغه‌های عجیب، از جمله این هیولاها هستند که باید با آن‌ها مبارزه کنید و دوباره صلح و رفاه را به والیا بازگردانید. این که این هیولاها را چه کسی کنترل می‌کند و چطور می‌توان در برابر آن‌ها مقاومت کرد، همگی در ادامه داستان مشخص می‌شود و شما به همراه شمشیرتان، باز کننده گره‌های داستان خواهید بود.

آیتم‌های شخصی سازی بازی Questland بسیار گسترده و حرفه‌ای هستند

جزئیات هر کدام از نبردها به خوبی دیده می‌شود و البته دیالوگ‌های رد و بدل شده نیز تاثیر زیادی روی ادامه و پیشبرد داستان دارند. بالاخره شما باید علاوه بر مهارت‌های مبارزه، بتوانید از فنون تاکتیکی نیز بهره ببرید و مسیرهای درستی را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کنید. نبردها به طرز چشم‌گیری سریع دنبال می‌شوند و در مواجهه با هیولاهای بیش‌تر، اگر سلاح‌های درستی در اختیار نداشته باشید، به زودی شکست خواهید خورد. این هیولاها مرتبا به شما ضربه می‌زنند و شما برای نبرد با هر کدام، به چالشی خاص برخواهید خورد. پیش‌نیاز این مبارزه‌های سریع در حالت اول شخص، استفاده از زره‌های قوی است و این موضوع در مواجهه با هیولاهای غول‌پیکر بیش‌تر دیده می‌شود.

Questland
Questland
Questland
گیم‌پلی اول شخص بازی، تجربه متفاوت و منحصربه‌فردی است که علی‌رغم کوتاه بودنش بسیار جذاب است

در طی این سفر با شخصیت‌های مختلفی آشنا خواهید شد و هیولاهای جدیدتری را نظاره می‌کنید. مکان‌های بازی یادآور داستان‌های انیمیشن‌های چینی است و شاخ و برگ‌های متحرک در جای جای محیط زیبا و مدرن بازی دیده می‌شود. شما باید تلاش کنید تا به نبردی خاتمه دهید و سرزمین خود را از شر هیولاها نجات دهید. در این راه افراد زیادی به شما کمک می‌کنند، اما مهم‌ترین سلاح شما همین شمشیر است و در طی مراحل، خواهید دید که چقدر دستخوش تغییر و تحول خواهد شد. هزاران قلم آیتم سفارشی سازی در بازی وجود دارد و باید گفت که بیش از اینکه تجربه کننده گیم‌پلی بازی باشید، وقت‌تان را روی همین آیتم‌ها خواهید گذشت و باید تمرکز بیش‌تری روی آنها بگذارید. 

بازی Questland: Turn Based RPG اثری ارزشمند و جالب توجه است که سفری شگفت انگیز را در دنیای والیا روایت می‌کند و شامل همه ویژگی‌های بهترین بازی‌های سبک نقش آفرینی است. جلوه‌های بصری مدرن و زیبا به گیم پلی کوتاه بازی کمک می‌کند و باعث می‌شود که این اثر به سادگی تمام، بازیکنان را برای چند ساعت هم که شده، سرگرم کند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید و آیفون Questland: Turn Based RPG


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده