// دوشنبه, ۸ مرداد ۹۷ ساعت ۱۲:۲۳

شبکه AMC به ساخت یک سریال آنتولوژی جدید چراغ سبز نشان داده و جیسون سیگل علاوه بر بازی، ساخت آن را نیز بر عهده خواهد داشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه AMC در حال همکاری با جیسون سیگل برای ساخت یک سریال آنتولوژی جدید است. در حاشیه تور مطبوعاتی انجمن منتقدان تلویزیون امسال، شبکه AMC اعلام کرد که به ساخت سریال Dispatches From Elsewhere چراغ سبز نشان داده و دستور ساخت فصل اول این سریال آنتولوژی را صادر کرده است. جیسون سیگل وظیفه نوشتن فیلمنامه و ساخت این سریال را بر عهده خواهد داشت و همچنین او در این سریال نیز به ایفای نقش می‌پردازد. سریال Dispatches From Elsewhere که روی پلتفرم‌های مختلف شبکه AMC منتشر خواهد شد، قرار است داستان یک گروه از افراد عادی را روایت کند که روی یک معمای پنهان قرار دارند و در حال گذراندن زندگی عادی خود روی آن هستند. آن‌ها در ادامه متوجه می‌شوند که رازهای بسیار عمیق‌تر از آنچه تصورش را می‌کردند، در پشت این معما پنهان شده است. 

علاوه بر این، سیگل به‌عنوان تهیه کننده اجرایی به‌همراه اسکات رودین، الی بوش و گرت باش، در سریال Dispatches From Elsewhere حضور خواهد داشت. فیلمبرداری و تولید این سریال آنتولوژی قرار است از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود. این سریال، اولین حضور سیگل پس از پایان پخش سریال How I Met Your Mother (آشنایی با مادر) در سال ۲۰۱۴، در تلویزیون است. علاوه بر این، سریال Dispatches From Elsewhere، اولین سریالی خواهد بود که سیگل وظیفه ساخت آن را بر عهده خواهد داشت. سیگل پیش از این تجربه نوشتن فیلمنامه برخی از فیلم‌ها از جمله فیلم The Five-Year Engagement (پنج سال نامزدی)، فیلم The Muppets (ماپت‌ها) و فیلم Forgetting Sarah Marshall (فراموش کردن سارا مارشال)، را در کارنامه خود داشته است. دیوید مدن، رئیس بخش محصولات اورجینال شبکه AMC، در رابطه با این سریال گفت:

شبکه AMC دارای یک سابقه اثبات شده‌ برای پیدا کردن سریال‌هایی با پتانسیل رشد بالا در طول تاریخ است و ما فکر می‌کنیم سریال Dispatches from Elsewhere یک سریال باورنکردنی برای پیوستن به این گروه خواهد بود. این یک پروژه بسیار ویژه بر اساس یک فرضیه منحصر به فرد است و در آن شخصیت‌های مختلفی توسط دیدگاه و رویکرد خلاقانه جیسون کنترل خواهند شد. ما بسیار هیجان زده هستیم که مخاطبان قرار است این سریال جنجالی، زیرکانه و فریبنده را تماشا کنند.

سریال Dispatches from Elsewhere قرار است در طول سال ۲۰۱۹ از شبکه AMC پخش شود.


منبع Deadline

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده