// دوشنبه, ۸ مرداد ۹۷ ساعت ۱۴:۰۲

بازی موبایل Town City، یک اثر شبیه‌ساز با گرافیک عالی است که المان‌های مشابه این سبک را با تم دنیای امروزی ارائه داده است. با زومجی و معرفی این بازی همراه شوید.

بازی موبایل Town City اثری است در سبک ساخت و ساز در دنیای امروزی که می‌توانید سازه‌های جهان واقعی را در بازی پیاده‌سازی کنید. این بازی اندروید دارای گرافیک بسیار جذابی است و اگر حال و حوصله کافی داشته باشید و از علاقه‌مندان به چنین سبکی باشید، قطعا توان دل کندن از بازی را نخواهید داشت.

Town City تجربه استراتژیکی است که یقینا در بسیاری از بازی‌های نام آشنا و گمنام دیده‌اید. درست از زمانی که چنین سبکی پا به دنیای موبایل گذاشت، شاهد علاقه‌مندی بازیکنان بوده‌ایم و بیش‌ترین قشر گیمر این پلتفرم را به خودش اختصاص داده است. رفته‌رفته سازندگان، کیفیت بازی‌ها و جهانی را که در اختیار بازیکن قرار می‌دادند بیش‌تر کردند، اما شاکله کلی بازی‌ها، هم‌چنان روی همان پایه همیشگی استوار بوده است. حال Town City را داریم که دقیقا با همین المان‌ها ارائه شده است، با این تفاوت که دیگر تم باستانی و نبردهای قبلیه‌ای را شاهد نیستیم و سازندگان عصر کنونی را نشانه گرفته‌اند. نتیجه کار، اثر باکیفیتی است که علاقه‌مندان چنین سبکی را راضی می‌کند و می‌تواند در زمره آثار اعتیادآور ثبت شود. در ابتدا یک منطقه ساحلی به شما داده شده است و باید با ساختمان‌هایی که در اختیار دارید، آن‌جا را آباد کنید و روح اقتصادی شهر را برپا کنید. بازی برپایه اقتصاد جریان دارد و تمام نشانه‌ها و علامت‌های بازی نیز همین موضوع را اثبات می‌کند.

Town City

وظیفه شما احداث ساختمان‌هایی نظیر بانک، اسکله مسافربری، فرودگاه و... است و باید تا می‌توانید مردم را جهت فعالیت در شهرتان جذب کنید. مدیریت یک شهر به شما سپرده شده است و بهترین راه برای سرپا نگه داشتن آن، جذب سرمایه بسیار و به کار گرفتن مردم است. هر چه قدر که ساختمان‌های‌تان بیش‌تر باشد و برای آن‌ها جاده‌کشی کنید، ماشین‌هایی که به شهر شما وارد می‌شوند، بیش‌تر می‌شوند و پولی که به‌دست می‌آورید، قابل توجه خواهد بود. بازی عطر و طعم تازه‌ای را با تم مدرن خودش ارائه داده است و به خاطر جدید بودنش، قشر بزرگی از بازیکنان را به سمت خودش سرازیر می‌کند. بیش از ۳۰۰ ساختمان وجود دارد که در واقع محل کار شهروندان شما هستند و می‌توانید از آن‌ها پول‌های مشخصی را جمع آوری کنید. بازی مطابق معمول سطح‌بندی دارد و با بالا بردن آن، بخشی از ساختمان‌ها و ویژگی‌های دیگر بازی فعال می‌شوند. بازی هم‌اکنون دارای ۶ جزیره زیبا و منحصربه‌فرد است و در سطح‌بندی‌های بعدی خود، می‌توانید همه آن‌ها را تجربه کنید.

از تخیل و خلاقیت خود بهره ببرید و شهر رویایی خودتان را بسازید

این بازی شبیه‌ ساز ساخت و ساز، چشم انداز خاصی را در محیط به بازیکن نشان می‌دهد و انگیزه لازم را در وی ایجاد می‌کند. قطعا تصور یک شهر بزرگ با تمامی‌ساختمان‌های معروف لذت بخش است و اگر حوصله‌اش را داشته باشید، می‌تواند جذاب باشد. شهروندان خود را باید شاداب نگه دارید و شهر را به‌مانند بهشتی برای آنان آماده کنید. اماکن تفریحی برای این منظور وجود دارند و می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند. ده‌ها ماموریت و پاداش روزانه، در انتظار شما است و اچیومنت‌ها نیز، بخش جدانشدنی این اثر هستند. پول، اصلی‌ترین جایزه بازی است و در کنار آن ستاره‌های طلایی نیز، حکم الماس بازی‌های معروف را ایفا می‌کنند. زمان‌بندی احداث سازه‌ها متفاوت است و حتی می‌تواند چندین روز و هفته را شامل شود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی Town City، امکان ارتقای ساختمان‌ها و فعالیت‌ها است. با ارتقای هر کدام از این سازه‌ها، می‌توانید کسب درآمد خود را بیش‌تر کنید و مردم بیش‌تری را در شهر داشته باشید. توجه داشته باشید که اگر بین ساختمان‌ها جاده کشی وجود نداشته باشد، عملا بیشتر از یک ساختمان بی‌مصرفی نخواهد بود. هر چه قدر که در بازی پیش‌روی کنید و برایش زمان بگذارید، خواهید دید که شهر کوچک ساحلی شما، به چه شهر عظیمی‌ تبدیل شده است و آسمان خراش‌ها در آن بیداد می‌کنند. وسعت بازی با افزایش سطح شما، بیش‌تر می‌شود. یکی از نکات منحصربه‌فرد این بازی، انواع مختلف زمین‌ها است که باعث می‌شود هر سازه‌ای تنها بتواند در زمین خاص خودش قرار بگیرد. از زمین‌های بیابانی و سنگلاخی گرفته تا لب دریا، همگی ساختمان‌های مخصوص خودشان را دارند. جاده کشی‌ها نیز متفاوت هستند و امکان ارتباط بین همه زمین‌ها را فراهم کرده‌اند.

Town City

گستردگی بازی Town City، در تمامی بخش‌های آن دیده می‌شود

در نهایت باید گفت که Town City تجربه شهرسازی مدرن و منحصربه‌فرد را به شما ارائه می‌کند و می‌توانید جزیره عجیب و غریب بازی را به بهشتی لایق تحسین تبدیل کنید. تخیل و خلاقیت، سهم بزرگی در ایجاد یک شهر زیبا دارند و هر بازیکن، می‌تواند شهر رویایی خودش را به مرور ایجاد کند. گیم‌پلی بازی خودآموز است و می‌توانید رفته‌رفته در آن مهارت پیدا کنید. یکی از جنبه‌های لذت بخش بازی، پشتیبانی از زبان فارسی است و همین می‌تواند حس و حال چند برابری را به بازی تزریق کند. ساخت خانه‌هایی برای زندگی شهروندان و ایجاد جامعه‌ای بزرگ، کاری است که از رهبری شما بر می‌آید و مطمئن باشید که بازی از همه‌نظر دست شما را برای رویا پردازی باز گذاشته است.

بازی Town City اثر جذابی است که شما را به سازندگی و ایجاد یک شهر تمام عیار تمام می‌کند. تم کلی بازی از سبک‌های مشابه گرفته شده است و این‌بار عصر کنونی را با ساختمان‌ها و خیابان‌ها در بازی شاهد هستیم. گرافیک جالب توجه و استفاده از جلوه‌های ویژه ناب و عالی، فاکتورهای بسیار مهمی‌ هستند که تجربه این بازی را برای ساعت‌های طولانی ارزشمند می‌کنند. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور برای سیستم عامل اندروید دریافت کنید.

دانلود بازی اندروید Town City


منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده