// جمعه, ۵ مرداد ۹۷ ساعت ۱۶:۰۱

کمپانی باندای نامکو به تازگی برنامه‌های خود برای بسته الحاقی‌های بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom را منتشر کرده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment)، ناشر بازی Ni No Kuni II: Revenant Kingdom،‌ سیزن‌پس این بازی را منتشر کرد. بازی Ni No Kuni 2 سه بسته الحاقی متفاوت خواهد داشت که اولین بسته الحاقی در ماه آگوست (اواسط تیر ماه تا اوایل شهریور ماه) روانه بازار می‌شود.

بسته الحاقی The Adventure Pack در تاریخ ۱۸ مرداد ماه (۹ آگوست) روانه بازار می‌شود و رایگان خواهد بود. در جریان این بسته الحاقی چالش‌های جدیدی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که مهارت‌شان در زمینه کشتن هیولا و پشت سر گذاشتن سیاه‌چاله‌ها را خواهد سنجید. به عبارتی در بسته الحاقی The Adventure Pack شاهد چالش‌ها و لایه‌های بیشتری برای Faraway Forest Cave خواهیم بود. همچنین دو باس جدید به نام‌های Blackhart و Zeta برای بسته الحاقی ذکر شده در نظر گرفته شده است و اگر بازی را تمام کرده باشید، می‌توانید ماموریت‌های جدیدی را دریافت و انجام دهید. با انجام مراحل در نظر گرفته‌شده نیز یک سری پاداش به بازیکنان داده می‌شود که شامل لباس و موارد دیگری می‌شوند.

دو بسته الحاقی دیگر بازی Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom پولی خواهند بود و تنها در دسترس اشخاصی قرار می‌گیرد که سیزن‌پس ۲۰ دلاری بازی را خریداری کرده باشند. دومین بسته الحاقی در فصل زمستان روانه بازار می‌شود و شامل یک سیاه‌چاله شدیدا چالش برانگیز می‌شود. سومین و آخرین بسته الحاقی بازی Ni No Kuni 2 نیز در اوایل سال ۲۰۱۹ در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که حاوی محتویات داستانی است و در آینده جزئیات کامل این دو بسته الحاقی منتشر می‌شود.

بازی Ni No Kuni II هم اکنون برای کامپیوتر و پلی استیشن 4 در دسترس است و توانست از زومجی نمره ۸.۵ را دریافت کند. زومجی در توضیحات بررسی خود نوشت:

بازی Ni no Kuni II: Revenant Kingdom، سومین نسخه از مجموعه Ni no Kuni است که به خوبی راه این مجموعه در خلق اثری با ارزش را ادامه داده است و درکنار مشکلاتی که دارد، می تواند مخاطب خود را نزدیک به ۷۰ ساعت سرگرم کند. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom اثری است که نشان می دهد به واسطه بازی های ویدویی می‌توان زیبایی و نشاط را به تصویر کشید.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده