// سه شنبه, ۲ مرداد ۹۷ ساعت ۲۲:۱۵

مهران مدیری، کارگردان و بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون به فیلم جدید منوچهر هادی به نام رحمان 1400 با بازی بازیگرانی مانند محمدرضا گلزار پیوست.

فیلم رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی پیش از این با نام «خزه» وارد پیش تولید شده بود. حال طبق جدیدترین اخبار سینمای ایران، مهران مدیری به فیلم رحمان ۱۴۰۰ پیوسته است. طبق پست اینستاگرامی منوچهر هادی، مهران مدیری آخرین بازیگر اضافه شده به مجموعه خواهد بود. این بازیگر به احتمال بسیار بالا در نقش پدر محمدرضا گلزار در این فیلم حضور خواهد داشت. مهران مدیری و محمدرضا گلزار پیش از این در فیلم ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی همبازی شده‌اند. فیلم رحمان ۱۴۰۰ هم‌اکنون در مرحله دورخوانی فیلمنامه است. با اضافه شدن مهران مدیری پروسه تولید فیلم به‌زودی آغاز خواهد شد.

فیلم رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی با بازی بازیگرانی مانند محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر، بهرام افشاری و ساره بیات در حال ساخت است. بابک کایدان نیز وظیفه نویسندگی این فیلم را بر عهده داشته است. جواد نوروز بیگی به‌عنوان مجری طرح و محمد حیدری به عنوان مدیر روابط عمومی در این پروژه حضور دارند.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده