// دوشنبه, ۱۱ تیر ۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

کمپانی بلیزارد اطلاعاتی از حالت PvP و سایر محتویات بسته الحاقی Battle for Azeroth بازی World of Warcraft منتشر کرد.

در ماه نوامبر سال گذشته بود که چهارمین بسته الحاقی بازی World of Warcraft با نام Battle for Azeroth معرفی شد و تا به امروز اطلاعات و ویدیوهای مختلفی از گیم‌ پلی و جهان آن منتشر شده است. با توجه به جدیدترین اخبار بازی، کمتر از دو ماه دیگر بسته الحاقی Battle for Azeroth در دسترس قرار خواهد گرفت و حال اطلاعات بیشتری از حالت PvP، حالت War و سایر بخش‌ها منتشر شده است.

بسته الحاقی Battle for Azeroth روایت‌گر جنگ میان دو قبیله Horde و Aliance است و بازیکنان می‌توانند تا سطح ۱۲۰، خود را ارتقا دهند. در جریان بسته الحاقی Battle for Azeroth شاهد تغییراتی روی بخش استعدادها یا همان تلنت‌های PvP هستیم و همچنین سه محتوای جدید به نام‌های حالت War، پاداش‌ها و Dueler's Guild به بازی World of Warcraft اضافه خواهد شد.

در وبسایت WOW نوشته شده است که در جریان بسته الحاقی Legion، کاربران با انجام مسابقات PvP و دریافت Honor تلنت‌های مختلفی دریافت می‌کردند؛ از این‌رو تازه واردها نمی‌توانستند استعداد کسب کنند و از سایر بازیکن‌ها عقب می‌ماندند. حال در بسته الحاقی Battle for Azeroth، بازیکنان می‌توانند همانند دریافت سطح، استعدادها را کسب کنند. از سطح ۱۱۰ به بعد، تمامی استعدادها آزاد خواهند شد تا بازیکنان بتوانند استعداد مورد نظر خود را کسب کنند.

در این میان حالت War Mode نیز به بازی World of Warcraft اضافه خواهد شد. حالت War به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شیوه بازی کردن‌شان را خودشان انتخاب کنند. برای مثال می‌توانید یک Realm حالت PvE را انتخاب کنید و تجربه متفاوتی کسب کنید. همچنین می‌توانید وارد Realmهای PvP شوید. در کل، این شما هستید که انتخاب می‌کنید به چه شیوه‌ای بازی کنید.

در ادامه مشخص شده است که با انجام حالت War، می‌توانید سطح دریافت کنید و با دریافت آخرین سطح، پاداش و منابع متفاوتی کسب خواهید کرد. در انتها می‌توانید برای مشاهده جزئیات کامل بسته الحاقی Battle for Azeroth بازی World of Warcraft به اینجا مراجعه کنید.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده