// چهار شنبه, ۲۰ تیر ۹۷ ساعت ۱۸:۵۹

شرکت مایکروسافت کنترلر جدید Sport White را برای پلتفرم ایکس‌باکس وان معرفی کرد.

شرکت مایکروسافت در ساخت کنترلر و کنسول با طرح‌های مخصوص و منحصربه‌فرد تجربه‌ی زیادی دارد و این بار هم یک کنترلر دیگر برای پلتفرم ایکس باکس وان معرفی کرده است. این کنترلر Sport White Special Edition نام دارد و در تاریخ ۱۶ مرداد (۷ آگوست) روانه‌ی بازار جهانی می‌شود. اما قبل از آن، کنترلر در تاریخ ۹ مرداد (۳۱ جولای)، ابتدا در آمریکا و کانادا به فروش می‌رسد. Sport White با قیمت ۶۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید ولی با خرید آن شما از ۱۴ روز استفاده‌ی رایگان از سرویس‌های Xbox Game Pass و ایکس باکس لایو گلد بهره‌مند خواهید شد.

به نظر می‌رسد که Sport White اولین کنترلر از سری جدید Sport کنترلرهای ایکس‌باکس است. این کنترلر رنگ پس‌زمینه‌ی کاملا سفید دارد. قسمت پشتی کنترلر رنگ نعنایی دارد و جلوی کنترلر با الگوهای نقره‌ای و خاکستری تزیین شده است. دسته‌های این کنترلر مانند نسخه‌های مخصوص دیگر، دارای پوشش لاستیکی طرح‌دار است تا از تعریق دست و لغزش کنترلر جلوگیری کند. رنگ پوشش لاستیکی هم خاکستری است.

همراه با وارد شدن کنترلر به بازار جهانی، مایکروسافت استند شارژ مخصوص این کنترلر را هم به بازار عرضه خواهد کرد که دقیقا هم‌طرح و هم‌رنگ کنترلر خواهد بود. هرکدام از این استندها قیمتی ۴۹.۹۹ دلاری دارد که همراه آن یک باتری قابل شارژ، کاور باتری و یک کابل برق ۲ متری دریافت خواهید کرد.

تماشا در آپارات

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده