// سه شنبه, ۱۵ خرداد ۹۷ ساعت ۱۱:۳۲

کمپانی سی‌آی گیمز، اعلام کرد که بازی Lords of the Fallen 2 توسط استودیو دفاینت توسعه داده می‌شود.

یکی از بازی‌هایی که پس از معرفی‌اش در سکوت خبری فرو رفت، بازی Lords of the Fallen 2 بود. نسخه اول این سری نتوانست آن چنان که باید و شاید مخاطبان را به خود جذب کند و از طرفی هواداران امید داشتند نسخه دوم بتواند موفق‌تر عمل کند.

حال با توجه به اخبار بازی منتشر شده، کمپانی لهستانی CI Games اعلام کرده است که بازی Lords of the Fallen 2 توسط یک تیم بازیسازی جدید توسعه داده خواهد شد تا بتوانند تجربه‌ای متفاوت‌تر و بهتر را ارائه دهند. تیم جدید سازنده Lords of the Fallen 2، استودیو دفاینت (Defiant Studios)‌ است. استودیو دفاینت یک استودیو کوچک به‌حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۶ توسط تعدادی از اعضای مهم استودیو آوالانچ (Avalanche Studios)، سازنده بازی Just Cause 3، تاسیس شد. درست پس از توسعه Just Cause 3، اعضای مهم آوالانچ این استودیو را ترک کردند و استودیو مخصوص خود را تاسیس کردند.

مارک تایمینسکی، رئیس کمپانی سی‌آی گیمز، در این باره می‌گوید:

ما با استودیوهای قابل احترام مختلفی صحبت کردیم که در مورد ساخت نسخه بعدی Lords of the Fallen، ابراز علاقه کرده بودند و بازخوردهای مختلفی دریافت کردیم. درنهایت تصمیم گرفتیم با استودیو دفاینت وارد همکاری شویم، چرا که تحت تاثیر کانسپت‌‌های آن‌ها، تخصص‌شان در تولید محصول و کارنامه کاری توسعه دهندگان‌شان قرار گرفته بودیم.

همچنین دیوید گرینز، رئیس استودیو دفاینت نیز در این باره می‌گوید:

از زمانی که شروع کردیم یک نمونه اولیه از نسخه بعدی Lords of the Fallen را برای CI Games توسعه دهیم، برای ساخت بازی هیجان‌زده بودیم. همچنین از آزادی‌ عملی که کمپانی سی‌آی گیمز در دسترس‌مان قرار داده است، بسیار هیجان‌زده هستیم.

باتوجه به کانسپت‌هایی که ارائه شده و همچنین آزادی عمل‌هایی که تیم سازنده دارد، ظاهرا با اثری متفاوت روبه‌رو خواهیم شد و تنها راه این است که منتظر بمانیم و ببینیم استودیو دفاینت چگونه می‌تواند از پس ساخت بازی Lords of the Fallen 2 بر بیایید. با تمام این تفاسیر نظر شما کاربران زومجی در مورد بازی Lords of the Fallen 2 و همچنین نسخه اول چیست؟ آیا از بازی Lords of the Fallen لذت برده بودید؟

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده