// پنجشنبه, ۱۷ اسفند ۹۶ ساعت ۱۵:۳۱

شبکه استریم نتفلیکس تریلر و پوستر جدیدی از فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events را منتشر کرده است.

کمتر از یک ماه دیگر فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events (مجموعه اتفاقات ناگوار) با بازی نیل پاتریک هریس، منتشر خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس تریلر جدیدی از فصل دوم این سریال مورد انتظار را منتشر کرده است. در این تریلر شاهد تصاویر رسمی بیشتری از فصل دوم این سریال هستیم و این تریلر نشان می‌دهد که قرار است شاهد چه اتفاقاتی در فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events باشیم و بودلرها قرار است با چه اتفاقات شوم جدیدی روبه‌رو شوند. فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events قرار است اتفاقات پنج کتاب مدرسه سختگیر (The Austere Academy)، آسانسور قلابی (The Ersatz Elevator)، دهکده شوم (The Vile Village)، بیمارستان خطرناک (The Hostile Hospital) و سیرک مرگبار (The Carnivorous Carnival) اثر لمونی اسنیکت، را پوشش دهد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر این، نت‌فلیکس اولین پوستر رسمی فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events را نیز منتشر کرده است که شما می‌توانید در ادامه این پوستر را مشاهده کنید:

A Series of Unfortunate Events Season 2 Poster

سریال A Series of Unfortunate Events براساس رمان‌های ۱۳ جلدی به همین نام اثر دنیل هندلر ملقب به لمونی اسنیکت، تولید و ساخته می‌شود. در حال حاضر، فصل اول این سریال منتشر شده که اقتباسی از چهار کتاب اول رمان‌های لمونی اسنیکت بوده است. فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events نیز براساس پنج کتاب بعدی لمونی اسنیکت تولید شده و فصل سوم این سریال نیز قرار است براساس چهار کتاب پایانی تولید و در سال آینده میلادی منتشر شود. کار ساخت و تولید این سریال بر عهده بری ساننفلد و مارک هودیس بوده است. هر دو قسمت این سریال اتفاقات یک کتاب را پوشش می‌دهد و فصل دوم آن در ۱۰ قسمت تولید شده است.

نیل پاتریک هریس در نقش کنت الاف، پاتریک واربرتون در نقش لمونی اسنیکت، کی. تاد فریمن در نقش آقای پو، مالینا وایزمن در نقش ویولت بودلر، لوئیس هینس در نقش کلاوس بودلر , پریسلی اسمیت در نقش سانی بودلر، از جمله بازیگران اصلی سریال A Series of Unfortunate Events هستند که در فصل دوم این سریال نیز باز خواهند گشت. ناتان فیلیون، تونی هیل، سارا رو، لوسی پانچ، راجر بارت، دان جانسون، ریس داربی، کریس گاوتیر، کیت بلکمن دالاس، کاترین اوهارا، دیلن کینگول، آوی لیک، تیموتی وبر، لورتا والش و ترنت ردکاپ، از جمله بازیگران جدیدی هستند که در فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فصل دوم سریال A Series of Unfortunate Events قرار است در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۸ (۱۰ فروردین ۱۳۹۷) از شبکه نت‌فلیکس منتشر شود.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده