// جمعه, ۱۰ فروردین ۹۷ ساعت ۱۹:۳۲

اسکارلت جوهانسون مذاکرات نهایی را برای حضور در فیلم JoJo Rabbit (خرگوش جوجو)، جدیدترین فیلم تایکا وایتیتی، آغاز کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اسکارلت جوهانسون مذاکرات نهایی خود با شرکت فاکس سرچلایت، زیر مجموعه شرکت فاکس قرن بیستم، را برای حضور در فیلم JoJo Rabbit آغاز کرده است. این فیلم قرار است داستان یک پسر جوان در ارتش هیتلر را به تصویر بکشد که متوجه می‌شود مادرش یک پسر یهودی را در خانه مخفی کرده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، در صورت توافق و امضای قرارداد همکاری، جوهانسون احتمالا نقش این مادر را در فیلم بازی خواهد کرد. تایکا وایتیتی، کارگردان فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) و فیلم Hunt for the Wilderpeople (شکار برای مردم وحشی)، کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه فیلم JoJo Rabbit را بر عهده دارد و همچنین قرار است یکی از نقش‌های فیلم را بازی کند.

Taika Waititi

وایتیتی قرار است نقش دوست خیالی آدولف هیتلر را در فیلم JoJo Rabbit بازی کند. او در واقع تصویری از چهره تبلیغاتی یک پسر در گروه تبلیغات آلمان نازی است که پدرش را از دست داده است. علاوه بر کارگردانی، نوشتن فیلمنامه و بازی، وایتیتی به‌همراه چلسی ویناستنلی و کارتیو نیل، به‌عنوان تهیه کننده نیز در این فیلم حضور دارد. فیلمبرداری و تولید فیلم JoJo Rabbit قرار است از بهار امسال آغاز شود و انتظار می‌رود دیگر بازیگران فیلم طی روزهای آینده انتخاب و معرفی شوند. در سال‌های اخیر جوهانسون بیشتر برای بازی در نقش ناتاشا رومانوف ملقب به بلک ویدو در دنیای سینمایی مارول شناخته شده است. فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)، فیلم بعدی جوهانسون در دنیای سینمایی مارول است که کمتر از یک ماه دیگر به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

فیلم Avengers: Infinity War قرار است در تاریخ ۲۷ آوریل امسال (۷ اردیبهشت) روی پرده‌های سینما برود. فیلم Ghost in the Shell (شبح درون پوسته)، فیلم Rough Night (شب سخت) و فیلم Hail, Caesar (درود بر سزار)، فیلم Lucy (لوسی) و فیلم The Prestige (پرستیژ)، دیگر فیلم‌هایی هستند که جوهانسون در طول چند سال گذشته در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. علاوه بر این، جوهانسون اخیرا به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Isle of Dogs (ﺟﺰﯾﺮﻩ ﺳﮓﻫﺎ)، جدیدترین اثر سینمایی وس اندرسون نیز حضور داشته به صداپیشگی پرداخته است.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده