// جمعه, ۳ فروردین ۹۷ ساعت ۱۸:۰۲

شبکه HBO پوستر جدیدی از فصل دوم سریال Westworld را منتشر کرده است که ظاهرا آشوب قرار است کنترل پارک را در دست بگیرد.

حدود یک ماه دیگر قرار است پخش فصل دوم سریال وست ورلد (Westworld) از شبکه HBO آغاز شود و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این شبکه پوستر جدیدی از فصل دوم این سریال مورد انتظار را منتشر کرده است. در پوستر جدید فصل دوم سریال Westworld شاهد یک کرکس رباتیک که از میزبان‌های پارک است، در مرکز آن هستیم و در قسمت پایین آن جمله «Chaos Takes Control» قابل مشاهده است که اشاره‌ای به کنترل پارک توسط میزبان‌ها دارد که باعث آشوب در آن شده است. در کنار این کرکس رباتیک، کلاه شخصیت مرد سیاه پوش با بازی اد هریس، نیز دیده می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Westworld Season 2 Poster

این پوستر حاوی یک کد مخفی نیز هست که توسط طرفداران سریال Westworld رمزگشایی شده است. این URL یک صفحه را باز می‌کند که در آن شاهد یک ویدیو ۱۶ ثانیه‌ای از این سریال هستیم. در این ویدیو یک شخص جوان در حال صحبت است و می‌گوید که شما اکنون وارد بازی من شده‌اید. در ادامه این صدا توضیح می‌دهد که نام بازی «در را پیدا کن» (Find the Door) است.

ادامه این مطلب ممکن است پایان فصل اول سریال Westworld را برای شما فاش کند

 

در پایان فصل اول این سریال مشاهده کردیم که رابرت فورد با بازی آنتونی هاپکینز کشته شده است و اخیرا سازندگان سریال نیز مرگ این شخصیت را تایید کرده‌اند. با این حال، در فصل دوم سریال Westworld قرار است شاهد فلش بک و دیدن نسخه جوانی شخصیت رابرت فورد باشیم و ممکن است که این ویدیو با دوران جوانی فورد ارتباط داشته باشد.

در واقع کلمه The Door در Find the Door مانند کلمه هزارتو (The Maze) در فصل اول سریال Westworld است و احتمالا دو کلمه در و هزارتو با یکدیگر ارتباط خواهند داشت. همچنین این ویدیو حاوی دو تصویر از دنیای شوگان (Shogun) نیز است که ممکن است در فصل دوم سریال به آن سفر کنیم. پخش فصل دوم سریال Westworld که در ۱۰ قسمت تولید شده، از تاریخ ۲۲ آوریل امسال (۲ اردیبهشت) از شبکه HBO آغاز خواهد شد. بهمن سال گذشته، HBO تریلر جدیدی از فصل دوم این سریال را منتشر کرد. مانند فصل اول، جاناتان نولان و لیزا جوی کار ساخت فصل دوم سریال Westworld را بر عهده دارند و جی جی آبرامز نیز به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال حضور دارد.

منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده