// چهار شنبه, ۱ فروردین ۹۷ ساعت ۲۰:۰۲

کمپانی آناپورنا اینتراکتیو و استودیو برید سیگنال از انتشار بازی معمایی ماجراجویی Gorogoa برای پلی‌استیشن 4 خبر دادند.

در تازه‌ترین اخبار بازی، کمپانی Annapurna Interactive (آناپورنا اینتراکتیو) و استودیو Buried Signal (بِرید سیگنال) اعلام کردند که بازی معمایی ماجراجویی Gorogoa به زودی برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر در پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، کامپیوتر، اندروید و iOS در دسترس است و شما می‌توانید تریلر معرفی نسخه PS4 بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود از وب‌سایت آپارات

مهم‌ترین ویژگی داستان این است که هر کسی می‌تواند برداشت مخصوص خودش را از آن داشته باشد

اگر درباره این بازی اطلاع ندارید باید بگوییم که بازیکنان در بازی Gorogoa وظیفه دارند تا ۵ گوی با رنگ‌های مختلف را از مناطق متفاوتی به دست آورند، اما اینکه هدف از این کار چیست و به چه نتیجه‌ای ختم می‌شود، نیازمند این است که حتما به تجربه بازی بپردازید. مهم‌ترین ویژگی داستان این است که هر کسی می‌تواند برداشت مخصوص خودش را از آن داشته باشد و این بازی گیم‌پلی جالبی را با مکانیزم جدید و خلاقانه‌ای ارائه می‌کند که می‌توان بر پایه آن معماهای متنوع و زیادی را پی‌ریزی کرد. به طور کلی بازیکنان با روی هم قرار دادن کاشی‌ها و گاهی نیز با کنار هم قرار دادن آن‌ها می‌توانند به جواب معما دست پیدا کنند، اما در هر بخش المان‌های دیگری هم به این مکانیزم جالب اضافه می‌شود که از یکنواختی گیم‌پلی جلوگیری می‌کند.

بازی Gorogoa در تاریخ بیست و سوم آذرماه ۱۳۹۶ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۷) برای Nintendo Switch، PC، اندروید و iOS منتشر شد. این بازی در بررسی زومجی نمره ۸ را دریافت کرد که خلاصه‌ای از این بررسی به شرح زیر است:

بازی Gorogoa به عنوان یک اثر مستقل که بخش عمده آن توسط یک نفر ساخته شده، بازی ارزشمندی است که ضمن ارائه یک گیم‌پلی جدید، شما را با معماهای متنوعی روبرو می‌کند و هیچگاه به تکرار مکررات نمی‌افتد. در کنار این، داستان بازی و ایده جالبی که در روایت آن به‌کار رفته است، شما را بیشتر مجذوب فضای چشم‌نواز Gorogoa می‌کند، اما همه این‌ها منجر به تشکیل یک شاهکار می‌شد، اگر سازنده بازی سعی می‌کرد با در اختیار گذاشتن محتوای بیشتر، زمان گیم‌پلی گوروگوآ را افزایش دهد.

شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.


منبع gematsu

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده