// جمعه, ۱۸ اسفند ۹۶ ساعت ۲۲:۲۹

بازی موبایل Cubor اثر اعتیادآور و خلاقانه‌ای است که در به چالش کشیدن ذهن بازیکن بسیار عالی عمل می‌کند و می‌تواند یک انتخاب عالی برای پرکردن اوقات فراغت باشد.

بازی موبایل Cubor اثری ناب و خلاقانه از Devm Games SE است که در سبک پازل ارائه شده است و با داشتن چالش‌های فکری بسیار هیجان انگیز و عالی می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده ظاهر شود و از زوایای مختلف، ذهن بازیکن را با چالش روبه‌رو کند. این بازی اثری است که همواره دوست خواهید داشت تا مراحل بیشتری از آن را تجربه کنید و مراحل سخت بازی را در بهترین شرایط خودش به پایان برسانید.

گیم پلی این بازی اندروید بسیار ساده و روان است و شما در آن، تنها باید مکعبی را که می‌خواهید حرکت دهید، انتخاب کرده و با کشیدن روی صفحه نمایش گوشی خود آن را جابه‌جا کنید. این حرکت دادن‌ها به‌خوبی حس و حال خودش را خواهد داشت و شما در مدت زمان کوتاهی می‌توانید بین مکعب‌ها جابه‌جا شوید و حرکت‌های خود را انجام دهید. هدف شما در این بازی قرار دادن مکعب‌ها در جای تعیین‌شده در کم‌ترین تعداد حرکت ممکن است. خود همین موضوع، در مراحلی می‌تواند بسیار سخت و چالشی باشد و شما ابتدا باید تفکر زیادی را روی حرکت‌هایی که می‌خواهید انجام دهید، داشته باشید. جاهایی که برای مکعب‌ها تعیین می‌شود دارای دو حالت است؛ یکی حالت ساده، بدین صورت که هر طرف از مکعب که در جای تعیین‌شده قرار بگیرد، مورد قبول است و دیگری حالتی که باید سمت مشخصی از مکعب‌ها را در جای تعیین‌شده قرار دهید که این حالت بسیار چالش برانگیز ظاهر خواهد شد.

Cubor
Cubor
Cubor

با توجه به اینکه شما بی‌نهایت حرکت می‌توانید در هر مرحله انجام دهید، برای جذاب‌تر شدن بازی، با توجه به اینکه با چه تعداد حرکتی مرحله را به پایان رسانده‌اید، به شما ستاره اهدا می‌شود. در بهترین حالت می‌توانید خلاقیت به خرج دهید و با فکر، حرکت‌های خود را انتخاب کنید تا بتوانید سه ستاره مرحله را کسب کنید. اما باور کنید که همین موضوع ساده به چنان چالشی تبدیل می‌شود که مغزتان را منفجر کرده و باعث می‌شود که به شدت ذهن خود را به کار بیندازید. محیط بازی در شکل و شمایل خاصی طراحی شده است و هر مرحله خلاقیت خاص خودش را دارد که همین موضوع حرکت دادن مکعب‌ها را سخت‌تر می‌کند و نیاز به جابه‌جایی هر مکعب بیشتر می‌شود. با به پایان رساندن هر مرحله قطعا روش بهتری و با تعداد حرکت کمتری به ذهنتان می‌رسد که می‌توانستید این مرحله را تمام کنید؛ پس دوباره می‌توانید مرحله را تکرار کرده و رکورد بهتری را برای خودتان ثبت کنید.

Cubor
Cubor
Cubor

گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده است و نورپردازی و تغییر نمایش محیط اصلی بازی به‌خوبی و روان صورت می‌گیرد. بازی حس و حال متفاوتی در این راستا دارد و با موسیقی روان و بی نظیری هم که دارد، شما را در بهترین حالت خودتان، به آرامش دعوت می‌کند تا بتوانید ذهن خود را به کار بیندازید و کمی فسفر بسوزانید. بازی به‌خوبی در زمینه خلاقانه و چالشی ظاهر شدن، نمره قبولی می‌گیرد و به عنوان یک بازی پازل فکری می‌تواند اعتیادآور ظاهر شود. تعدد مراحل نیز قابل قبول است و شاهد این هستیم که پیشرفت و درجه سختی بازی مرحله به مرحله، سخت‌تر شده و علاقه بازیکن به ادامه دادن بازی را نیز در نظر می‌گیرد. محیط‌ها بزرگ‌تر شده و تعداد مکعب‌ها زیادتر می‌شوند تا در مراحل بالاتر بازیکنان بتوانند با دوستان خود کل کل راه بیندازند و هوش و ذهن برتر خودشان را به رخ همدیگر بکشند.

وجود طرح‌های مبتکرانه برای حرکت دادن مکعب‌ها به صورت همزمان که برای مکعب‌های هم‌رنگ صورت می‌گیرد و همچنین وجود محیط‌های چندگانه در یک مرحله، چالش‌های اتمام بازی را سخت‌تر می‌کند و باعث می‌شود که با ذهن بازتر و چندلایه‌تری به سراغ حل پازل و موفقیت در مرحله برویم. این روند در بیشتر مراحل بازی جریان دارد و برای اینکه بازی سر و شکل تکراری به خودش نگیرد، با پیش‌روی بیشتر، تعداد زیادی از این مراحل را خواهید دید.

Cubor
Cubor
Cubor

بازی Cubor در ارائه یک تجربه ناب از بازی فکری بسیار موفق ظاهر می‌شود و تنوع جالبی که در بازی وجود دارد، ذهن خلاق بازیکنان را به‌خوبی مورد استفاده قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید که قدری از مغز خود کار کشیده و ذهن خودتان را تست کنید، این بازی آیفون می‌تواند به بهترین شکل این کار را برای شما انجام دهد. علاقه‌مندان به تفکر بسیار و روبه‌رو شدن با چالش، قطعا این بازی را تجربه کنند و مطمئن باشند که به افراد زیادی معرفی خواهند کرد. می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این بازی را برای اندروید و آیفون دریافت کنید.

دانلود بازی Cubor

منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده