// سه شنبه, ۸ اسفند ۹۶ ساعت ۰۹:۰۱

بخش انیمیشن‌سازی کمپانی والت دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 را منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی والت دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (رالف اینترنت را خراب می‌کند: رالف خرابکار ۲) را منتشر کرده است. در این پوستر که دارای یک نسخه ویدیویی و متحرک هم هست، به اتفاقات این انیمیشن اشاره دارد که رالف قرار است این‌بار باعث خرابی اینترنت شود. در این پوستر به شخصی که باعث این اتفاق شده، اشاره شده است. با این حال، ممکن است که به‌زودی شاهد انتشار اولین تیزر تریلر انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 باشیم؛ اما تاکنون این موضوع توسط دیزنی تایید یا تکذیب نشده است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر و نسخه ویدیویی آن را مشاهده کنید:

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 Read more at http://www.comingsoon.net/movies/news/925773-ralph-breaks-the-internet-wreck-it-ralph-2-teaser-poster-arrives#d06uU2PYXTHHipr8.99 Poster

دانلود از آپارات

در انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 قرار است شاهد حضور شاهزاده‌های دنیای دیزنی از جمله موآنا با صداپیشگی اولیل کاروالیو، آنا با صداپیشگی کریستن بل، مولان با صداپیشگی مینگ-نا ون، تیانا با صداپیشگی آنیکا نونی رز، راپانزل با صداپیشگی مندی مور، آریل با صداپیشگی جودی بنسون، بل با صداپیشگی پیج اوهارا، یاسمین با صداپیشگی لیندا لارکین، پوکاهانتس با صداپیشگی آیرین بدارد، مریدا با صداپیشگی کلی مکدونالد و ملکه السا با صداپیشگی ایدینا منزل، باشیم. علاوه بر این، در این انیمیشن مورد انتظار که قرار است در روز شکرگزاری سال ۲۰۱۸ به‌روی پرد‌ه‌های سینما برود، شخصیت‌های دنیای مارول و جنگ ستارگان نیز حضور خواهند داشت.

جان سی ریلی در نقش رالف خرابکار، سارا سیلورمن در نقش Vanellope von Schweetz، جک مک بریر در نقش Fix-It Felix, Jr، جین لینچ در نقش گروهبان کالهون، آلن تودیک در یک نقش نامشخص و جیمز کوردن در یک نقش نامشخص، دیگر بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. کارگردانی این انیمیشن بر عهده کارگردانی ریچ مور و فیل جانستون بوده و پاملا ریبون کار نوشتن فیلمنامه این انیمیشن را بر عهده داشته است. در سال ۲۰۱۲، انیمیشن Wreck-It Ralph‌ (رالف خرابکار) به‌روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد بیش از ۴۷۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. 

انیمیشن Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 برای اکران در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آبان ۱۳۹۷)‌  برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده