// دوشنبه, ۷ اسفند ۹۶ ساعت ۱۵:۲۸

شبکه نتفلیکس در حال ساخت فیلمی براساس رمان گرافیکی Polar: Came From the Cold که متعلق به کمپانی دارک هورس هست، است که این اثر مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در طی بیانیه رسمی‌ای که مطبوعات سرویس استریم شبکه نتفلیکس منتشر شده، اعلام شد که یکی از رمان‌های گرافیکی نوآر سبک اکشن کمپانی دارک هورس (Dark Horse) یعنی رمان Polar: Came From the Cold قرار است سال آینده در قالب یک فیلم تلویزیونی، به این شبکه بیاید. این فیلم تلویزیونی با عنوان Polar (پولار) که برگرفته از اسم اصلی خود کتاب بوده، نام‌گذاری شده است. داستان این فیلم، قصه و ماجراجویی‌های شخصیت اصلی داستان به نام دانکن ویزلا ملقب به بلک کایزر (The Black Kaiser) یا قیصر سیاه را حکایت می‌کند. دانکن ویزلا به بهترین و مجرب‌ترین قاتل در سطح دنیا معروف است و حالا تصمیم گرفته که حرفه خود را کنار گذاشته و بازنشسته شود. با این حال، همانطور که انتظار می‌رود همه چیز طبق خواسته دانکن پیش نرفته و کارفرمای سابق او، فردی را استخدام می‌کند که او را بکشد. حالا The Black Kaiser مجبور است با قاتلان جوان‌تر، سریع‌تر وبی‌رحم مبارزه کند؛ قاتلانی که هیچ چیز جلودار آنها نیست و هر کاری می‌کنند تا وظیفه‌ای که به آنها محول شده است را درست انجام دهند.

یوناس اوکرلند کارگردان موزیک ویدئوهای مختلف و همچنین فیلم Rammstein: Paris (رامشتاین: پاریس)، کارگردانی این اثر را برعهده داشته است. جیسون راثول نویسنده فیلمنامه فیلم Silent Night (شب خاموش)، فیلمنامه فیلم پولار را می‌نویسد. رابرت کوزلر از کمپانی تهیه کنندگی کنستانتین فیلم (Constantin Film) تهیه کننده سری فیلم Resident Evil (رزیدنت ایول)، جرمی بولت تهیه کننده سری فیلم رزیدنت ایول و سری فیلم Death Race (مسابقه مرگ) و همچنین هارتلی گورنستین تهیه کننده فیلم Room (اتاق) تهیه کنندگی این اثر را برعهده دارند.

Polar

مدس میکلسن بازیگر فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) و فیلم Rogue One: A Star Wars Story (یک سرکش: داستانی از جنگ‌ ستارگان)، ونسا هاجنز بازیگر فیلم Spring Breakers (تعطیلات بهاری)، کاترین وینیک بازیگر سریال Vikings (وایکینگ‌ها) و مت لوکاس بازیگر فیلم Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب) از جمله هنرمندانی هستند که در تیم بازیگری این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. تیم تولید این فیلم در حال حاضر در حال طی کردن مراحل آن هستند و اکنون در شهر شهر تورنتو کانادا مشغول فعالیت هستند. براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، فیلم Polar برای پخش در شبکه نتفلیکس در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۹ تنظیم شده است.

رمان‌های گرافیکی و وب کامیک‌های The Polar برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ برای طرفداران این کمپانی عرضه شدند. تمامی کارهای نویسندگی و طراحی تصاویر هنری این سری کتاب هم برعهده ویکتور سانتوز بوده است. 

منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده